EXPLORER DOG AirBall na provaze Oranžový 6,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Loptičky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8594202811363 |
| Délka: | 15,00 cm |
| Šířka: | 10,00 cm |
| Hloubka: | 15,00 cm |
| Objem: | 2250,00 cm3 |
| Nomenclature: | 39269097 |
| EAN: | 8594202811363 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Zábavná hračka pre psov všetkých vekových kategórií.
Hračka pečivo mix pre psy, vyrobené z latexu. Táto hračka zabaví vášho psa na dlhú dobu. Zvuk hračky bude psa neustále lákať ku hre. Z kvalitného materiálu...
Odolná hračka Dog Fantasy Sea Natural Toy s morským motívom Vyrobené z prírodnej gumy. Vďaka tvaru hračky pes sa pri hre zároveň stará o svoje zuby a...
Odolná hračka Dog Fantasy Sea Natural Toy s morským motívom. Vyrobené z prírodnej gumy. Vďaka tvaru hračky pes sa pri hre zároveň stará o svoje zuby a...
Plyšová vianočná hračka v tvare perníka dievčaťa, ktorá pri stlačení píska. Ideálna hračka na sviatočné hranie pre vašich psov.
Zábavná hračka pre psov všetkých vekových kategórií Roztomilý dizajn, hračky pískajú Usmievavé zvieratká v dizajne: líška, vlk a krava.
Roztomilý plyšový snehuliak v tvare dievčaťa, ktorý píska. Skvelá vianočná hračka, ktorá poskytne zábavu a potešenie počas sviatkov.
Roztomilý vianočný plyšový perník v tvare chlapca. Pískajúca hračka, ktorá prinesie sviatočnú zábavu a radosť vašim psom počas Vianoc.
Podobné produkty
Zábavná hračka pre psov od značky COBBYS PET v tvare činky s dvoma tenisovými loptičkami, celkovej dĺžky 20 cm
Interaktívna hračka pre psov s priestorom na pamlsky, ktoré sa pri pohybe uvoľňujú. Veľkosť 8 cm. Nepoužívať bez dozoru.
Chuckit Ultra Ball je špeciálne navrhnutý pre hru na získavanie a odráža sa vyššie a ďalej ako ktorákoľvek iná loptička! Lopta je vyrobená z odolnej gumy a...
Interaktívna hračka pre psov z odolného plastu. Skrytý otvor na pochúťky motivuje psa k hre. Veľkosť 11 cm.
hračka pre psa
Vrhač loptičiek Nerf Dog Air Strike je navrhnutý pre dynamickú hru s aportom medzi majiteľom a psom - hádzanie, chytanie loptičky a interaktívnu zábavu....
Kvalitná molitanová loptička pre psy, plávajúca, rôzne farby a motívy, priemer 6 cm, ideálna na zábavu vo vode aj mimo nej.
Odolná lopta z TPR peny pre psov, plávajúca a viditeľná v tme - ideálna pre celoročnú zábavu.
Táto gumová loptička s pískatkom je navrhnutá tak, aby prinášala radosť a stimuláciu všetkým psom, bez ohľadu na ich vek či veľkosť. Či už máte šteňa plné...
Ideálna pomôcka pre majiteľov loptičkových maniakov. Loptička doletí oveľa ďalej a naviac ju nemusíte chytať do ruky, stačí ju jednoducho nabrať zo zeme...
Odolná a ručne vyrábaná loptička z USA je vyrobená z latexovej gumy a jej konštrukcia pomáha čistiť zúbky. Wunderball má nepravidelný odskok, takže si s ňou...
Pevná a ľahká lopta z TPR peny nesklame pri hre s psom, unesie žuvanie a pláva na vode, skvelá na letné hry.
