EXPLORER DOG AirBall Hroty 8 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Loptičky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8594202811400 |
| Délka: | 15,00 cm |
| Šířka: | 10,00 cm |
| Hloubka: | 15,00 cm |
| Objem: | 2250,00 cm3 |
| Nomenclature: | 39269097 |
| EAN: | 8594202811400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Zábavná hračka pre psov všetkých vekových kategórií.
Zábavná hračka pre psov všetkých vekových kategórií Roztomilý dizajn, hračky pískajú Usmievavé zvieratká v dizajne: líška, vlk a krava.
Plyšová vianočná hračka v tvare perníka dievčaťa, ktorá pri stlačení píska. Ideálna hračka na sviatočné hranie pre vašich psov.
Roztomilý vianočný plyšový perník v tvare chlapca. Pískajúca hračka, ktorá prinesie sviatočnú zábavu a radosť vašim psom počas Vianoc.
Odolná hračka Dog Fantasy Sea Natural Toy s morským motívom. Vyrobené z prírodnej gumy. Vďaka tvaru hračky pes sa pri hre zároveň stará o svoje zuby a...
Hračka pečivo mix pre psy, vyrobené z latexu. Táto hračka zabaví vášho psa na dlhú dobu. Zvuk hračky bude psa neustále lákať ku hre. Z kvalitného materiálu...
Odolná hračka Dog Fantasy Sea Natural Toy s morským motívom Vyrobené z prírodnej gumy. Vďaka tvaru hračky pes sa pri hre zároveň stará o svoje zuby a...
Roztomilý plyšový snehuliak v tvare dievčaťa, ktorý píska. Skvelá vianočná hračka, ktorá poskytne zábavu a potešenie počas sviatkov.
Podobné produkty
Ideálna pomôcka pre majiteľov loptičkových maniakov. Loptička doletí oveľa ďalej a naviac ju nemusíte chytať do ruky, stačí ju jednoducho nabrať zo zeme...
Aktívna hračka pre psov so zvukom, priemer 10 cm, vyrobená z odolného plastu. Ideálna na zábavu a stimuláciu vášho domáceho miláčika.
Hračka v tvare loptičky je navrhnutá pre aktívnu hru a aportovanie so psom. Tvar futbalovej lopty spolu s robustným gumovým telom umožňuje hádzanie,...
Super ľahká a takmer nezničiteľná loptička pre vášho psíka. Je vyrobená z E-TPU materiálu. Je extrémne ľahká, jej váha je iba 39 g, pretože jej jednotlivé...
Plávajúca molitanová loptička pre psy, vhodná do vody. Vyrobená z kvalitného materiálu, v rôznych farbách a motívoch. Priemer 7 cm.
Ťahacia hračka pre psy, z kvalitnej gumy, s pútkom. Priemer loptičky 6 cm, dĺžka 30 cm. Ideálna na aktívne hranie a preťahovanie.
Interaktívna hračka pre psov, ktorá motivuje pohybom na vypadávanie pamlskov. Zábava a stimulácia. Priemer 6 cm.
hračka pre psa
Hračka pre psy z vinylu so zvukom a pichliačmi, ktoré masírujú ďasná. Kvalitná, ľahká, dostupná v rôznych farbách, priemer 6 cm.
Zábavná a farebná latexová hračka pre psov v tvare mesiaca s vatovým vnútrom.Vybavený vnútorným pískačom.Dostupné v 3 rôznych farbách.
Hračka je navrhnutá pre aktívnu hru so psom – vhodná na aportovanie, hádzanie a hru nosenia. Má približne 10 cm priemer, čo ju robí vhodnou najmä pre malé až...
