EXPLORER DOG Airball Dent 6 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Loptičky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8594202818683 |
| Délka: | 10,00 cm |
| Šířka: | 15,00 cm |
| Hloubka: | 15,00 cm |
| Objem: | 2250,00 cm3 |
| Nomenclature: | 39269097 |
| EAN: | 8594202818683 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
| Výrobná spoločnosť : | Onborn, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00 |
| E-mail : | info@onborn.cz |
Súvisiaci tovar
Plyšová vianočná hračka v tvare perníka dievčaťa, ktorá pri stlačení píska. Ideálna hračka na sviatočné hranie pre vašich psov.
Roztomilý vianočný plyšový perník v tvare chlapca. Pískajúca hračka, ktorá prinesie sviatočnú zábavu a radosť vašim psom počas Vianoc.
Odolná hračka Dog Fantasy Sea Natural Toy s morským motívom Vyrobené z prírodnej gumy. Vďaka tvaru hračky pes sa pri hre zároveň stará o svoje zuby a...
Zábavná hračka pre psov všetkých vekových kategórií Roztomilý dizajn, hračky pískajú Usmievavé zvieratká v dizajne: líška, vlk a krava.
Hračka pečivo mix pre psy, vyrobené z latexu. Táto hračka zabaví vášho psa na dlhú dobu. Zvuk hračky bude psa neustále lákať ku hre. Z kvalitného materiálu...
Zábavná hračka pre psov všetkých vekových kategórií.
Roztomilý plyšový snehuliak v tvare dievčaťa, ktorý píska. Skvelá vianočná hračka, ktorá poskytne zábavu a potešenie počas sviatkov.
Odolná hračka Dog Fantasy Sea Natural Toy s morským motívom. Vyrobené z prírodnej gumy. Vďaka tvaru hračky pes sa pri hre zároveň stará o svoje zuby a...
Podobné produkty
Interaktívna hračka pre psov, ktorá motivuje pohybom na vypadávanie pamlskov. Zábava a stimulácia. Priemer 6 cm.
hračka pre psa
Tvrdá lopta nepískajúca - bez píštaľky.
Pevná a ľahká lopta z TPR peny nesklame pri hre s psom, unesie žuvanie a pláva na vode, skvelá na letné hry.
Gumové hračky pre psov SMILE vyzerajú ako obľúbené emotikony. Veľkosť je ideálna pre stredne veľkých psov. Majú pískatko, ktorého zvuky stimulujú psa k hre....
hračka pre psa
Odolná plastová loptička pre psy s nastaviteľným otvorom na maškrty, ktorá pri pohybe láka psa zvukom a motivuje k hre.
Vrhač loptičiek Nerf Dog Air Strike je navrhnutý pre dynamickú hru s aportom medzi majiteľom a psom - hádzanie, chytanie loptičky a interaktívnu zábavu....
hračka pre psa
Aportovacia hračka pre psov a ich majiteľov. Pevný materiál, ktorý vydrží skousnutí každého psa. Skvelá hračka pre hry doma i vonku. Takmer nezničiteľná,...
Hračka - loptička pre psy. Z kvalitného plyšu Priemer 6cm Viac farieb
