Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry SENIOR & LIGHT 15 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 15 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11504
109 € / ks Jednotková cena: 7,27 € / 1 kg
Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry SENIOR & LIGHT 15 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Tradičná morka, pripravovaná na brusniciach, so sladkými zemiakmi. Delikátne spojenie vône a chuti, ktorému žiaden psík neodolá. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme, čím zabezpečuje správny vývoj a podporuje imunitu. Brusnice sú malé zázračné guľôčky, ktoré obsahujú množstvo rozličných živín, organických kyselín, vitamínov a provitamínov. Fungujú ako výborný antioxidant a blahodárne vplývajú na močové cesty. Jedinečné zdravé spojenie, v tejto receptúre, svojou vôňou presvedčí o kvalite každého psieho maškrtníka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. V tejto receptúre nemôže chýbať ani kĺbová výživa v podobe Glukosamínu, MSM a Chondroitínu, ktorých kombinácia udržuje zdravý pohybový aparát vášho psíka.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: morka 50% (čerstvo pripravené morčacie mäso 27%, sušené morčacie mäso 21%, morčací vývar 2%), sladké zemianky, zemiaky, hrášok, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, brusnice, Glucosamín (170mg/kg), MSM (170mg/kg), Chondroitín sulfát (125mg/kg), FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 27%, surové oleje a tuky 9%, surová vláknina 3,5%, surový popol 8,5%, *NFE 44%, vlhkosť 8%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, omega3 1%, omega6 1,8%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 343 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ, L - Karnitín 500mg/kg

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Optimálna váha  psa
                  Gramy na deň


 
  SENIOR
 NADVÁHA


1 - 5 kg
 25 - 85
25 - 80


5 - 10 kg
85 - 145
80 - 130


10 - 20 kg
145 - 245
130 - 225


20 - 30 kg
245 - 335
225 - 300


30 - 40 kg
335 - 415
300 - 375


40 + kg
415 +
375 +




Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 15 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 15.2 kg
EAN: 8588007416649
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre seniorov
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416649
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 2 kg pre dospelych psov 8588008528518
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18017
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 12 kg 8588007416861
85 €
Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12630
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 6 kg 8588008528105
58 €
Jednotková cena: 9,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11502
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 500g 8588008528631
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7701
DOGS CHEF Farmers Tasty Rabbit with Turkey Blackberry 2kg pre dospelych psov
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 19084
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 500 g 8588007416298
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 500 g.

Kód: 11580
dogs chef atlantic salmon and trout with asparagus small breed 2 kg 8588007416182
22,50 €
Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11242
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 500g pre dospelych psov 8588008528587
Dog’s Chef Rabbit & Turkey with Sweet potato and Blackberry ADULT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 19083
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 6 kg 1
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Či máte doma šteniatko alebo aktívneho športovca, táto delikátna kombinácia morčacieho a bravčového mäsa so sladkými zemiakmi a papájou nenechá váhať...

Kód: 7902
Dogs Chef Diet crispy turkey with cranberry senior light 500 g 8588007416656
6,90 €
Jednotková cena: 13,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11506
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 12 kg 8588007416793
93 €
Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 11559
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 12 kg 8588007416755
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12225
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518