Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 15 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 15 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12631
103 € / ks Jednotková cena: 6,87 € / 1 kg
Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 15 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Tradičná morka pripravovaná na brusniciach, so sladkými zemiakmi, je delikátnym spojením vône a chuti, ktorému žiaden psík neodolá. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme, čím zabezpečuje správny vývoj a podporuje imunitu. Brusnice sú malé zázračné guľôčky, ktoré obsahujú množstvo rozličných živín, organických kyselín, vitamínov a provitamínov. Fungujú ako výborný antioxidant a blahodárne vplývajú na močové cesty. Jedinečné zdravé spojenie, v tejto receptúre, svojou vôňou presvedčí o kvalite každého psieho maškrtníka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: morka 50% (čerstvo pripravené morčacie mäso 28%, sušené morčacie mäso 20%, morčací vývar 2%), sladké zemianky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, brusnice, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surové oleje a tuky 11%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 44%, vlhkosť 8%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, omega3 1,1%, omega6 2%., *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 357 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg, seleničitan sodný 0,3 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 250


20 - 30 kg
250 - 335


30 - 40 kg
335 - 415


   40 +
    415 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 15 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 15.2 kg
EAN: 8588007416564
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416564
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451
dogs chef atlantic salmon and trout with asparagus small breed 2 kg 8588007416182
22,50 €
Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11242
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 12 kg 8588007416861
85 €
Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12630
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 6 kg pre dospelych psov 8588008528563
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 19085
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Senior Light 8588008528129
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7335
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g All puppies 8588008528396
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre šteniatka všetkých plemien psov.

Kód: 7339
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 500g 8588008528242
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.

Kód: 9065
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 6kg pre dospelych psov 8588008528754
Dog’s Chef Lamb with brown rice and seaweed ADULT 6kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7349
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 500 g 8588008528747 2
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov v záťaži s byvolím, jahńacím a hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 7906
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Senio Light 8588008528136
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7333
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 6 kg 8588007416700
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12073
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528778
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7347
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg All puppies 8588008528419
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre šteniatka všetkých plemien psov.

Kód: 7338
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 6 kg 1
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích vytrvalcov...

Kód: 7904