Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 6 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: ABOV011426
50,50 € / ks Jednotková cena: 8,42 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 6 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef

Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 6 kg

Atlantický losos a pstruh pripravovaní na špargli, so sladkými zemiakmi, sú skvelou a ľahko stráviteľnú voľbou pre všetkých psích maškrtníkov. Spojenie delikátneho lososa a pstruha tvorí lahodnú kombináciu rýb s obsahom vysokého podielu bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť vášho psa. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. 

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: losos a pstruh 50% (čerstvo pripravený losos a pstruh 36%, sušený losos 12% a vývar z lososa 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, ľanové semienka, repná dreň, doplnok omega 3, vitamíny, minerály, zeleninový vývar, špargľa, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 22%, surové oleje a tuky 11%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 48%, Vlhkosť 8%, vápnik 1,4%, fosfor 0,9%, omega3 3%, omega6 1,1%. *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 356 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.

Váha psa Gramy na deň
1 - 5 kg 25 - 85
5 - 10 kg 85 - 150
10 - 20 kg 150 - 250
20 - 30 kg 250 - 340
30 - 40 kg 340 - 420
   40kg +     420 +

 

Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 6 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6.2 kg
EAN: 8588007416113
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416113
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 6kg pre dospelych psov 8588008528754
Dog’s Chef Lamb with brown rice and seaweed ADULT 6kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7349
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs SMALL BREED 500 g 8588007416373
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: ABOV011638
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 12 kg 8588007416755
87 €
Jednotková cena: 7,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 12 kg.

Kód: 12225
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 6 kg 8588007416557
50,50 €
Jednotková cena: 8,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12718
dogs chef atlantic salmon and trout with asparagus small breed 2 kg 8588007416182
22,50 €
Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11242
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Small breed 8588008528334
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7327
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
63 €
Jednotková cena: 6,30 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je špeciálne navrhnuté pre dospelé psy. Morčacie mäso je ľahko stráviteľný zdroj bielkovín a minerálov,...

Kód: 9989
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 500 g 8588007416984
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12185
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s bielou oceánskou rybou, ryžou a jačmeňom je krmivo určené pre dospelé psy. Rybie mäso je kvalitným a ľahko stráviteľným zdrojom...

Kód: 7344
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 2 kg 8588008528082
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá a dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 13283
dogs chef grandmas fine herb chicken for small breed 2 kg 8588007416380
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11630
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 500 g 8588007416618
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: 11688
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 500g 8588008528631
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7701