Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 15 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11349
103 € / ks Jednotková cena: 6,87 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 15 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef

Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 15 kg

Atlantický losos a pstruh pripravovaní na špargli, so sladkými zemiakmi, sú skvelou a ľahko stráviteľnú voľbou pre všetkých psích maškrtníkov. Spojenie delikátneho lososa a pstruha tvorí lahodnú kombináciu rýb s obsahom vysokého podielu bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť vášho psa. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. 

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: losos a pstruh 50% (čerstvo pripravený losos a pstruh 36%, sušený losos 12% a vývar z lososa 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, ľanové semienka, repná dreň, doplnok omega 3, vitamíny, minerály, zeleninový vývar, špargľa, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 22%, surové oleje a tuky 11%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 48%, Vlhkosť 8%, vápnik 1,4%, fosfor 0,9%, omega3 3%, omega6 1,1%. *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 356 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.

Váha psa Gramy na deň
1 - 5 kg 25 - 85
5 - 10 kg 85 - 150
10 - 20 kg 150 - 250
20 - 30 kg 250 - 340
30 - 40 kg 340 - 420
   40kg +     420 +

 

Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 15.2 kg
EAN: 8588007416120
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416120
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Small breed 8588008528198
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7328
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs ADULT 15 kg 8588007416366
102 €
Jednotková cena: 6,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 15 kg.

Kód: 11610
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov 8588008528389
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7348
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Senior Light 8588008528129
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7335
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 12 kg 8588007416830
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.

Kód: 11658
Dogs Chef Pork with Sweet potato Apple ADULT 2 kg 8588007416502
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.

Kód: 11979
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg All puppies
48,90 €
Jednotková cena: 8,15 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a...

Kód: 7337
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot small ACTIVE breed 500g 8588008528488
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18020
dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 2 kg pre dospelych psov 8588008528518
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18017
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 6 kg pre dospelych psov 8588008528563
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 19085
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 6 kg 8588007416700
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12073
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg All puppies 8588008528419
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre šteniatka všetkých plemien psov.

Kód: 7338
dogs chef atlantic salmon and trout with asparagus small breed 2 kg 8588007416182
22,50 €
Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11242