Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11335
85 € / ks Jednotková cena: 7,08 € / 1 kg
Dog’s Chef Salmon & Trout with Sweet potato and Asparagus ADULT 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Atlantický losos a pstruh pripravovaní na špargli, so sladkými zemiakmi, sú skvelou a ľahko stráviteľnú voľbou pre všetkých psích maškrtníkov. Spojenie delikátneho lososa a pstruha tvorí lahodnú kombináciu rýb s obsahom vysokého podielu bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov. Sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť vášho psa. Receptúra je doplnená o špargľu, ktorá obsahuje veľa vitamínov, kyseliny listovej, železa, draslíka, stopových prvkov a vlákniny. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru. 

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: losos a pstruh 50% (čerstvo pripravený losos a pstruh 36%, sušený losos 12% a vývar z lososa 2%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, ľanové semienka, repná dreň, doplnok omega 3, vitamíny, minerály, zeleninový vývar, špargľa, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 22%, surové oleje a tuky 11%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 48%, Vlhkosť 8%, vápnik 1,4%, fosfor 0,9%, omega3 3%, omega6 1,1%. *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 356 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 150


10 - 20 kg
150 - 250


20 - 30 kg
250 - 340


30 - 40 kg
340 - 420


   40kg +
    420 +




 

Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416748
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416748
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 500g 8588008528709 1
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom.

Kód: 7908
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 12kg
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7698
dogs chef farm chicken with carrots and peas for all puppies 2 kg 8588007416021
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s kuracím mäsom na hrášku. Balenie 2 kg.

Kód: 11530
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 15 kg 8588007416281
107 €
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 15 kg.

Kód: 11514
dogs chef traditional french duck a lorange adult 6 kg 8588007416151
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12325
Dogs Chef Angus Beef with Sweet potato Carrot ADULT 500 g 8588007416717
6,70 €
Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12062
Dogs Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 6 kg 8588007416557
50,50 €
Jednotková cena: 8,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12718
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 2 kg 8588007416427
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11660
Dogs Chef Pork with Sweet potato Apple ADULT 2 kg 8588007416502
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.

Kód: 11979
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 500 g 8588008528747 2
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov v záťaži s byvolím, jahńacím a hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 7906
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 2 kg 8588008528730 1
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov v záťaži s byvolím, jahńacím a hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7905
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 12 kg 1
104 €
Jednotková cena: 8,67 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích...

Kód: 7903
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Senior Light 8588008528129
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7335
dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 2 kg pre dospelych psov 8588008528518
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18017
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 12 kg 1
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Či máte doma šteniatko alebo aktívneho športovca, táto delikátna kombinácia morčacieho a bravčového mäsa so sladkými zemiakmi a papájou nenechá váhať...

Kód: 7901