Dog’s Chef Angus Beef with Cauliflower & Carrot ACTIVE DOGS 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 12129
95 € / ks Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg
Dog’s Chef Angus Beef with Cauliflower & Carrot ACTIVE DOGS 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Extra porcia hovädzieho mäsa zo škótskych pastvín v spojení so skvelou zeleninou je chutnou kombináciou pre najnáročnejších psích vytrvalcov. Hovädzina je veľmi výživná, ľahko stráviteľná s nízkym obsahom tukov a zároveň bohatým zdrojom kvalitnej bielkoviny. So svojim vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín a minerálov prospieva k zlepšeniu imunity a zníženiu rizika kardiovaskulárnych ochorení. V spojení s vitamínmi a antioxidantami nabitou zeleninou je táto receptúra veľmi zdravou a chutnou hypoalergénnou voľbou pre náročného psieho šampióna. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré sú nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru, čím udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. A  samozrejme pre športovcov nepostrádateľný komplex kĺbovej výživy pre pohybový aparát v perfektnej kondícii dodáva tomuto krmivu punc špičkového produktu.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: Hovädzie 65% (čerstvo pripravené hovädzie 35%, sušené hovädzie 24%, hovädzí tuk 6%), sladké zemiaky, fazuľa, repná dreň, mrkva, zelená fazuľka, karfiol, cuketa, vitamíny a minerály, doplnok omega 3, FOS (192mg/kg), glukosamín (170 mg/kg), metylsulfonylmetán - MSM (170 mg/kg), chondroitín sulfát (125 mg/kg), MOS (48 mg/kg), extrakt olív.
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 38%, surový olej a tuky 16%, surová vláknina 2%, surový popol 6%, vlhkosť 8%, *NFE 30%, vápnik 1,2%, fosfor 0,9%, omega3 0,5%, omega6 0,9%., *NFE - ceľkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 399 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ.

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,6 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 80


5 - 10 kg
80 - 130


10 - 20 kg
130 - 220


20 - 30 kg
220 - 300


30 - 40 kg
300 - 375


   40kg +
    375 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588008528075
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588008528075
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot small ACTIVE breed 500g 8588008528488
7,60 €
Jednotková cena: 15,20 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18020
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 6 kg 8588007416311
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 11604
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 6 kg 8588007416434
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.

Kód: 11678
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 2kg 8588008528617
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kuracím mäsom.

Kód: 7355
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 12 kg 8588007416830
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.

Kód: 11658
Dogs Chef Diet crispy turkey with cranberry senior light 500 g 8588007416656
6,90 €
Jednotková cena: 13,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11506
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg All puppies
48,90 €
Jednotková cena: 8,15 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a...

Kód: 7337
Dogs Chef Lamb with Sweet potato Mint SMALL BREED 500 g 8588007416618
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: 11688
Dogs Chef Scottish Salmon with Asparagus Spinach SMALL BREED ACTIVE DOGS 6kg
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Dog’s Chef s lososom, zeleninou a sladkými zemiakmi je ľahko stráviteľná a výživná voľba pre aktívny život každého psieho šampióna. Delikátne...

Kód: 7699
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 6kg 8588008528204
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 9063
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 500g 8588008528709 1
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom.

Kód: 7908
DOGS CHEF Farmers Tasty Rabbit with Turkey Blackberry 2kg pre dospelych psov
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 19084
schsalmonsb
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s lososom.

Kód: 7700
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 2 kg 8588007416977
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12184