Brit VD Gluten & Grain-Free Cat Fillets in Gravy Gastrointestinal 12 x 85 g kapsičky

Neohodnotené
Značka: Brit
Diétne krmivo pre mačky s poruchami absorpcie lipidov a pankreatitídou. Vyrobené z prémiových surovín pre zdravé trávenie.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: PHARMAOBC024512
23,52 € / ks Jednotková cena: 19,60 € / 1 kg
Brit VD Gluten & Grain-Free Cat Fillets in Gravy Gastrointestinal 12 x 85 g kapsičky
Neohodnotené
Značka: Brit
Brit VD Gluten & Grain-Free Cat Pouch Fillets in Gravy Gastrointestinal 12 x 85 g
Kompletné diétne krmivo pre mačky s poruchou absorpcie lipidov, s enteropatiou so stratou proteínov a pankreatitídou – obmedzenie črevných resorpcií .
Indikácia: - Gastrointestinálne poruchy (hnačka, zvracanie) - Upokojenie tráviaceho traktu po hnačke alebo po zvracaní - Akútna a chronická pankreatitída - Zvýšená plynatosť trávenie - Exokrinná pankreatická insuficiencia (EPI) - Bez GMO / Bez sóje / Bez cukru - Kvasnice a klinoptilolit – Podpora zažívacieho traktu - Organické stopové prvky
Zloženie: s 85 % mäsa (65 % kura, 15 % pečeň, 5 % jahňacej držky), hydrolyzovaná kuracia pečeň 5 %, lignocelulóza 1,5 %, hrachová múka, pivovarské kvasnice 1 %, uhličitan vápenatý 0,3 %, chlór 3%, mannán-oligosacharidy 0,003%, frukto-oligosacharidy 0,0022%, juka schidigera 0,0022%, inaktivované baktérie a ich časti (Lactobacillus helveticus HA – 122, 1,5x104 buniek/kg).
Analytické zložky: hrubý proteín 6,5 % hrubý tuk 2,5 % hrubá vláknina 0,6 % hrubý popol 2,5 % vlhkosť 82,0 % celkové cukry (ako NFE) 5,9 % vápnik 0 ,2 % fosfor 0,2 % sodík 0,2 % horčík 0,03 % draslík 0,1 % omega-3 mastnej kyseliny 0,1 % omega-6 mastnej kyseliny 0,2 %
Nutričné doplnkové látky v 1 kg: vitamín A (3a672a) 4200 IU vitamín D3 (3a671) 140 IU vitamín E (3a700) 130 mg vitamín C (3a312) 40 mg L-karnitín (3a310) 28 mg cholínchlorid 3a 0,4 mg vitamín B1 (3a821) 1,4 mg zinok (3b606) 14 mg mangán (3b502) 7 mg železo (3b103) 7 mg jód (3b201) 0,5 mg meď (3b406) 1,2 mg selén (3b81 ) 0,02 mg taurín (3a370) 820 mg glutamát sodný (2b621) 1000 mg L-metionín (3c305) 1750 mg
Technologické doplnkové látky v 1 kg: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu (1g568) 175
 

Dodatočné parametre

Kategória: Tráviaci aparát mačky
Hmotnosť: 1.2 kg
EAN: 8595602566730
EAN: 8595602566730

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Značka Brit patrí medzi lídrov v oblasti krmív pre domácich miláčikov ako synonymum pre kvalitné krmivá a doplnky pre domácich miláčikov. Ide o českú značku s dlhoročnou tradíciou, ktorej produkty sú známe po celej Európe – a obľúbené aj na Slovensku. Vznikla v 90. rokoch pod krídlami spoločnosti VAFO Praha ako rodinná firma. Dnes exportuje do viac ako 70 krajín sveta

Čo Brit ponúka?

Granule pre psov a mačky – príde si na to každé šteňa či senior

Konzervy, paštéty a kapsičky – s vysokým obsahom mäsa.

Maškrty a doplnky výživy – aj funkčné snacky pre zdravie kĺbov, srsti či imunity.

Rady produktov: Rady Brit sú rôzne línie krmív prispôsobené rôznym potrebám zvierat — od bežnej výživy po špeciálne diéty a krmivá pre malé zvieratá.

  • Brit Premium - Kvalitné krmivo za dostupnú cenu
  • Brit Care - Hypoalergénne krmivo bez obilnín
  • Brit Animals - Kompletná výživa pre hlodavce a králiky
  • Brit Fresh - Čerstvé mäso a lokálne suroviny
  • Brit Veterinary Diet - Veterinárne diéty pre špeciálne potreby
  • Brit Mono protein - Jednoduché konzervy s jedným druhom mäsa

Prečo si zákazníci Brit obľúbili?

  • Výborné zloženie, ktoré neobsahuje sóju, GMO ani umelé farbivá.

  • Mäso na prvom mieste – vysoký podiel kvalitných živočíšnych bielkovín.

  • Výborná znášanlivosť – aj pre psov a mačky s citlivým trávením.

  • Skvelé skúsenosti a tisíce pozitívnych recenzií od chovateľov aj bežných majiteľov.

  • Výborný pomer kvality a ceny – za dostupnú cenu dostanete to, čo vaši miláčikovia naozaj potrebujú.

 

Produkty sú navrhnuté tak, aby poskytli zvieratám všetko potrebné pre dlhý a zdravý život, s dôrazom na starostlivo vybrané zložky a prevenciu ochorení prostredníctvom výživy. 

Výrobná spoločnosť : Vafo Praha s.r.o.
Adresa : Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
E-mail : info@vafo.cz

Podobné produkty

royal canin vhn cat adult gastro intestinal granule pre macky 400 g 3182550771245
8,91 €
Jednotková cena: 22,28 € / 1 kg

Kompletné dietetické krmivo pre mačky, ktoré trpia problémami tráviaceho traktu. Balenie 400 g.

Kód: 11823
OBC022254 1654083082
2,55 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Diétne krmivo pre dospelé mačky s ľahkou stráviteľnosťou a nízkym obsahom uhľohydrátov, podporuje zdravú črevnú mikroflóru.

Kód: PHARMAOBC022254
OBC024451 1723538466
2,12 €
2,19 € (–3 %)
Jednotková cena: 21,20 € / 1 kg

VetExpert VD cat Intestinal kapsička 100 gDiétne krmivo pre mačky s poruchami trávenia a vstrebávania.Kompletná a vyvážená dietetická strava, odporúčaná...

Kód: PHARMAOBC024451
Hills Diet Feline i d Chicken kapsicka 85g
1,90 €
Jednotková cena: 22,35 € / 1 kg

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že: ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom budete...

Kód: 2228
specific fid digestive support granule pre macky 2 kg 1
31,69 €
Jednotková cena: 15,85 € / 1 kg

Dietetické krmivo na zmiernenie porúch črevnej absorpcie a kompenzácie maldigescie. Balenie 2 kg.

Kód: 10843
OBC022715 1664520864
25,43 €
Jednotková cena: 12,72 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre mačky s lososom a sleďom; bez obilnín, zmierňuje tráviace problémy, ideálne pre citlivé žalúdky.

Kód: PHARMAOBC022715
OBC022900 1678184361
26,06 €
Jednotková cena: 13,03 € / 1 kg

VetExpert VD cat 4T Intestinal 2 kgIntestinal Cat je kompletné a vyvážené diétne krmivo pre mačky na zníženie porúch trávenia a vstrebávania. Diétne krmivo...

Kód: PHARMAOBC022900
MONGE VetSolution Cat Gastrointestinal 1,5kg diétne suché krmivo pre mačky na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
21,88 €
Jednotková cena: 14,59 € / 1 kg

Monge VetSolution Gastrointestinal Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie porúch črevnej absorpcie. Obsahuje koncentrát...

Kód: COBBYS70081511
MONGE VetSolution Cat Gastrointestinal 100g paštéta pre mačky na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
1,14 €
Jednotková cena: 11,40 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION GASTROINTESTINAL FELINE Low Fat je kompletné diétne krmivo pre mačky, špeciálne vyvinuté na zníženie porúch črevnej absorpcie a kompenzáciu...

Kód: COBBYS70014618
hills diet cat stew chicken rice and vegetables konzerva 82 g 52742021546
1,95 €
Jednotková cena: 23,78 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo v konzerve pre mačky s poruchami tráviaceho traktu a resorpcie. Balenie 82 g.

Kód: 10509
MONGE VetSolution Cat Gastrointestinal 400g diétne suché krmivo pre mačky na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
7,21 €
Jednotková cena: 18,03 € / 1 kg

Monge VetSolution Gastrointestinal Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie porúch črevnej absorpcie. Obsahuje koncentrát...

Kód: COBBYS70081504
OBC010730 1439534373
54,90 €
63,98 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,98 € / 1 kg

Podpora správnej výživy počas rekonvalescencie. Obsahuje kuracie mäso, ideálne na zmiernenie symptómov akútnych porúch vstrebávania.

Kód: PHARMAOBC010730
royal canin vhn gastro intestinal kapsicka pre macky 12 x 85 g 9003579013557 1
15,50 €
Jednotková cena: 13,48 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre mačky, ktoré trpia problémami tráviaceho traktu. Balenie 12 x 85 g.

Kód: 11775
OBC006873 1757332392
2,82 €
Jednotková cena: 14,46 € / 1 kg

Špeciálna diéta pre mačky, vyrobená z vysoko kvalitného proteínu, vhodná pri enteritíde, gastritíde, hnačkách, IBD, EPI a malabsorpcii.

Kód: PHARMAOBC027003
fotky k produktom na above (8)
2,30 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre mačky. Účel použitia: Obmedzenie črevných resorpčných ochorení . Kompenzácia maldigescie. Exokrinná pankreatická nedostatočnosť....

Kód: PHARMAOBC025817
OBC025451 1730728994
2,10 €
Jednotková cena: 25,61 € / 1 kg

Vysoko stráviteľné kompletné dietetické krmivo pre domáce zvieratá na zníženie porúch črevného vstrebávania a na kompenzáciu nesprávneho trávenia u dospelých...

Kód: PHARMAOBC025451