VITAR
Webová stránka značky: VITAR
VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.,
Dallen II, Orionweg 8, 9641 MN Veendam, Holandsko
vitar@vitar.cz
Výpis produktov
18,36 €
Jednotková cena:
36,72 € / 1 l
Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 500 ml.
Kód: 8120
12,24 €
Jednotková cena:
61,20 € / 1 l
Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 200 ml.
Kód: 8958
24,49 €
Jednotková cena:
24,49 € / 1 l
Olej na podporu funkcie pečene a zupokojenie zápalov pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.
Kód: 8116
28,67 €
Jednotková cena:
57,34 € / 1 l
Chondroprotektívum vo forme sirupu pre psy a mačky.
Kód: 17355
30,62 €
Jednotková cena:
30,62 € / 1 l
Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.
Kód: 8121
18,36 €
Jednotková cena:
36,72 € / 1 l
Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 500 ml.
Kód: 8124
30,62 €
Jednotková cena:
30,62 € / 1 l
Olej na podporu imunity a kvality srsti a zníženie srdcových ochorení pre psov a mačky. Balenie 1000 ml.
Kód: 8119
Akcia
7,90 €
Jednotková cena:
56,43 € / 1 kg
Multivitamínový doplnok pre psy a mačky.
Kód: 17365
12,24 €
Jednotková cena:
61,20 € / 1 l
Olej na posilnenie imunity, nervovej a kardiovaskulárnej sústavy pre psov a mačky. Balenie 200 ml.
Kód: 8957
15,51 €
Jednotková cena:
31,02 € / 1 l
Olej na podporu funkcie pečene a zupokojenie zápalov pre psov a mačky. Balenie 500 ml.
Kód: 8118
11,91 €
Jednotková cena:
238,20 € / 1 kg
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Kód: 17353
17,97 €
Jednotková cena:
179,70 € / 1 kg
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Kód: 17352
Ovládacie prvky výpisu
22 položiek celkom