Trovet
Webová stránka značky: Trovet
TROVET Netlaa b.v.
Watergrasshill, Co. Cork, T56 HH98, Ireland
info@trovet.nl
Výpis produktov
3,98 €
4,40 €
(–9 %)
Jednotková cena:
9,95 € / 1 kg
Kompletné, ľahko stráviteľné diétne krmivo pre psy s hypersenzitivitou organizmu. Balenie 400 g.
Kód: 17603
3,76 €
4,20 €
(–10 %)
Jednotková cena:
9,40 € / 1 kg
Kompletné diétne krmivo pre dospelých psov s nedostatočnou funkciou obličiek. Balenie 400 g.
Kód: 15072
4,56 €
Jednotková cena:
11,40 € / 1 kg
Kompletné diétne krmivo pre dospelé psy s nadváhou alebo cukrovkou. Balenie 400 g.
Kód: 15198
4,86 €
Jednotková cena:
12,15 € / 1 kg
Kompletné, ľahko stráviteľné détne krmivo pre psy s hypersenzitivitou organizmu. Balenie 400g.
Kód: 15190
4,29 €
4,40 €
(–2 %)
Jednotková cena:
10,73 € / 1 kg
Kompletné krmivo pre psy s nedostatočnou fuknciou pečene. Balenie 400g.
Kód: 15158
22,99 €
Jednotková cena:
7,66 € / 1 kg
Kompletné diétne krmivo pre dospelé psy s nadváhou alebo cukrovkou. Balenie 3 kg.
Kód: 30017
4,40 €
Jednotková cena:
11 € / 1 kg
Kompletné, ľahko stráviteľné détne krmivo pre psy s hypersenzitivitou organizmu. Balenie 400g.
Kód: 15164
Ovládacie prvky výpisu
7 položiek celkom