Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Neohodnotené
Značka: Royal Canin
Dietetické krmivo s upraveným množstvom kalórii pre psov s tráviacimi problémami. Balenie 15 kg.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
9.10.2026
Kód: 11869
103,80 € / ks Jednotková cena: 6,92 € / 1 kg
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg
Neohodnotené
Značka: Royal Canin

Royal Canin VHN Gastrointestinal Moderate Calories granule pre psy 15 kg

Optimálna podpora trávenia

Tieto špeciálne granule sú navrhnuté pre psov s tráviacimi problémami a obsahujú optimálne množstvo kalórií. Ich vyvážené zloženie pomáha pri liečbe tráviacich porúch ako je gastritída, chronická hnačka a pankreatitída.

Granule obsahujú ľahko stráviteľné bielkoviny, ktoré znižujú fermentačné procesy v črevách a podporujú tak zdravú črevnú flóru. Sú obohatené o EPA a DHA, ktoré pomáhajú redukovať zápalové procesy.

Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Špecifické vlastnosti výrobku

Účinné zložky a výhody

  • Bezepčnosť trávenia: Kombinácia vysoko stráviteľných bielkovín (L.I.P.), prebiotík (frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy), repy, ryže a rybieho tuku bezpečne podporuje optimálne trávenie.
  • Upravený obsah kalórii: Obmedzený obsah kalórií pomáha znížiť priberanie na váhe u vykastrovaných psov alebo u psov s predispozíciou k obezite.
  • Vysoká chutnosť: Psy trpiace tráviacimi problémami majú často zníženú chuť do jedla a chudnú. Vysoká chutnosť krmiva podporuje spontánny príjem a urýchľuje tak rekonvalescenciu a uzdravenie.
  • EPA/DHA: Kyseliny eikozapentaenová a dokozahexaenová, omega 3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom, prispievajú k dobrému stavu tráviaceho systému.

Indikácie a kontraindikácie

Pre aké problémy je krmivo určené

Indikácie

  • Chronická a akútna hnačka
  • Idiopatické črevné zápaly (IBD)
  • Exokrinná nedostatočnosť pankreasu
  • Chronická pankreatitída
  • Gastritída
  • Kolitída

Kontraindikácie

  • Rast, gravidita / laktácia
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Výhody produktu

Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Podpora trávenia

Granule obsahujú ľahko stráviteľné bielkoviny a prebiotiká, ktoré zlepšujú trávenie a zdravie čriev.
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Optimálny obsah kalórií

Znížený obsah kalórií pomáha predchádzať nadváhe a udržuje psa vo forme.
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Vysoká chutnosť

Chutnosť krmiva podporuje spontánny príjem potravy, čo je dôležité pre psov s tráviacimi problémami.
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Zdravá črevná flóra

FOS a MOS harmonizujú črevnú mikroflóru a podporujú lokálnu imunitu.
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Redukcia zápalov

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA pomáhajú znižovať zápalové procesy v črevách.
Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Veterinárna diéta

Produkt je navrhnutý v spolupráci s veterinármi a špecialistami na výživu zvierat.

Aké je zloženie produktu?

ZLOŽENIE

ryža, dehydratované hydinové bielkoviny, kukurica, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, živočíšne tuky, sušená repná dužina, sušená vaječná hmota, rastlinná vláknina, minerálne látky, kvasnice, sójový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, semená a plevy psyllia, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

DOPLNKOVÉ LÁTKY

Vitamín A: 11600 IU, Vitamín D3: 1000 IU, E1 (Železo): 43 mg, E2 (Jód): 3,3 mg, E4 (Meď): 9 mg, E5 (Mangán): 56 mg, E6 (Zinok): 185 mg, E8 (Selén): 0,08 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY

Bielkoviny: 23 % - Oleje a tuky: 11 % - Popol: 6,3 % - Vláknina: 2,3 % - Na 1 kg: EPA & DHA: 2,1 g - Sodík: 4 g - Draslík: 7 g.

Aké je odporúčané dávkovanie alebo spôsob kŕmenia?

Tabuľka hmotnosti

Odporúčané kŕmne dávky

Hmotnosť psaChudý (g)Normálny (g)Nadváha (g)
2756045
41209575
6165130100
8200160120
10235190140
15320255190

Ako má byť produkt skladovaný?

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. v prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

Prečo nakupovať u nás

Royal Canin VHN gastrointestinal moderate calories granule pre psy 15 kg

Starostlivosti o domáce zvieratá sa venujeme už od roku 2006. Ako tím chovateľov a milovníkov zvierat z Košíc starostlivo vyberáme krmivá aj chovateľské potreby tak, aby spĺňali vysoké nároky na kvalitu, bezpečnosť a každodenné využitie.

V našej ponuke nájdete tisíce overených produktov od známych značiek a zákazníkom zároveň poskytujeme odborné poradenstvo vychádzajúce z dlhoročných skúseností aj praxe vo veterinárnej starostlivosti.

Naším cieľom je ponúknuť len také produkty, ktorým sami dôverujeme a ktoré pomáhajú zvieratám žiť zdravý a spokojný život.


Dodatočné parametre

Kategória: Tráviaci aparát psa
Hmotnosť: 15.2 kg
EAN: 3182550905923
Vaha: 15 Kg
Range: Vet Dog Dry
Item number: 283420
Pieces on pallet: 21
Dĺžka: 40 cm
Výška: 78 cm
Weight: 14 cm
Weight on pallet: 347 kg
Floor pallet: 0.5
EAN: 3182550905923

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka

Hviezdoslavovo námestie 189/7, 811 02 Bratislava

E - mail :spt@royalcaninmail.sk

Telefonický kontakt: +421233000235

 

Výrobná spoločnosť : Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka
Adresa : Hviezdoslavovo námestie 189/7, 811 02 Bratislava
E-mail : spt@royalcaninmail.sk

Podobné produkty

Royal Canin VHN dog gastrointestinal konzerva pre psy 200 g 9003579311998
1,96 €
Jednotková cena: 9,80 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktoré zlepšuje trávenie, pôsobí proti hnačkám a kolitídam. Balenie 200 g.

Kód: 11849
OBC019700 1606468031
22,90 €
25,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 11,45 € / 1 kg

Prémiové krmivo z kuracieho mäsa s ryžou, obohatené o ovos, repnú dužinu a ľanové semiačka, ideálne pre zdravý rast a energiu.

Kód: PHARMAOBC019700
OBC022864 1678184361
24,88 €
Jednotková cena: 12,44 € / 1 kg

VetExpert VD dog 4T Intestinal 2 kgKompletné a vyvážené diétne krmivo pre dospelé a rastúce psy, odporúčané na zníženie črevných porúch vstrebávania, na...

Kód: PHARMAOBC022864
OBC025438 1730302680
2,30 €
Jednotková cena: 11,79 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre šteňatá a dospelé psy, určené na zníženie intolerancie na určité zložky a živiny. Krmivo s hydrolyzovanými zdrojmi bielkovín a...

Kód: PHARMAOBC025438
MONGE VetSolution Dog Gastrointestinal 150g paštéta pre psov na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania 8009470014519
1,39 €
Jednotková cena: 9,27 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION GASTROINTESTINAL CANINE Low Fat* je kompletné diétne krmivo pre psov, ktoré je špeciálne formulované na zníženie porúch črevnej absorpcie a...

Kód: COBBYS70014519
MONGE VetSolution Dog Gastrointestinal Puppy 5kg diétne suché krmivo pre šteňatá na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
43,53 €
Jednotková cena: 8,71 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION GASTROINTESTINAL CANINE PUPPY je kompletné diétne krmivo pre šteňatá, špeciálne vyvinuté na zmiernenie akútnych porúch črevnej absorpcie.

Kód: COBBYS70081108
royal canin dog gastrointestinal moderate calorie granule pre psov s gastrointestinalnymi poruchami a sklonmi k nadvahe 237
57,70 €
Jednotková cena: 7,69 € / 1 kg

Dietetické krmivo s upraveným množstvom kalórii pre psov s tráviacimi problémami. Balenie 7,5 kg.

Kód: 11868
royal canin vhn gastro intestinal moderate calories granule pre psy 2 kg 3182550771115
18,07 €
Jednotková cena: 9,04 € / 1 kg

Dietetické krmivo s upraveným množstvom kalórii pre psov s tráviacimi problémami. Balenie 2 kg.

Kód: 11867
OBC021827 1646036696
100,20 €
Jednotková cena: 10,02 € / 1 kg

Výživa pre psy s tráviacimi problémami s obsahom kuracej a morčacej múčky, pivovarskej ryže a obilnín. Ideálne pre citlivé žalúdky.

Kód: PHARMAOBC021827
calibra vet diet dog gastrointestinal pancreas 2 kg
21,64 €
Jednotková cena: 10,82 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pri obmedzeniach akútnymi črevnými ochoreniami. Balenie 2 kg.

Kód: 265
OBC027436 1784871669
Novinka
5,35 €

Mokré veterinárne krmivo určené pre psy s tráviacimi poruchami, poruchami absorpcie a potravinovými intoleranciami. Vďaka nízkemu obsahu tuku (LOW FAT) je...

Kód: PHARMAOBC027485
OBC023813 1691143958
19,33 €
21,24 € (–8 %)
Jednotková cena: 9,67 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre psov s tráviacimi poruchami, obsahujúce žltý hrášok, sušený sleď a pohánku, ideálne pri akútnej hnačke.

Kód: PHARMAOBC023813
HILLS Diet Canine id Low Fat Dry 1,5 kg 052742040578
20,55 €
Jednotková cena: 13,70 € / 1 kg

Dietetické nízkotučné krmivo pre psov s chronickými ochoreniami tráviaceho traktu. Balenie 1,5 kg.

Kód: 10434
specific ciw digestive support pre psov 300 g 5701170820225
3,40 €
Jednotková cena: 11,33 € / 1 kg

Kompletná a nutrične vyvážená konzerva pri ochoreniach tráviaceho traktu u psov. Balenie 300 g.

Kód: 10781
Royal Canin VHN dog gastrointestinal low fat konzerva pre psy 420 g 9003579024515
4,30 €
Jednotková cena: 10,24 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo s nízkym obsahom tuku určené psom, ktorí majú sklon k nadváhe. Balenie 420g.

Kód: 9067
dcdc 3
99 €
Jednotková cena: 9,90 € / 1 kg

Veterinárna rada krmív na báze morčacieho mäsa a sladkých zemiakov určená ako podporná liečba pri poruchách trávenia, pozápalových stavoch a v...

Kód: 5417