Royal Canin Adult Golden Retriever granule pre dospelých psov 12 kg

Neohodnotené
Značka: Royal Canin
Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Golden Retriever od 15 mesiacov. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
7.10.2026
Kód: 7650
72,30 € / ks Jednotková cena: 6,02 € / 1 kg
Royal Canin Adult Golden Retriever granule pre dospelých psov 12 kg
Neohodnotené
Značka: Royal Canin

Royal Canin Adult Golden Retriever granule pre dospelých psov 12 kg

V Royal Canin veríme, že každý pes je jedinečný. Skúmame črty charakteristické pre každé plemeno a využívame vedecké výskumy expertov na výživu, aby sme vytvorili krmivo presne pre vášho psa.
Breed Health Nutrition® obsahuje zdroje veľmi kvalitných bielkovín a unikátnych živín. Krmivá tohto radu obsahujú granuly špecifického tvaru, veľkosti a textúry, navrhnuté špeciálne pre štruktúru tváre, čeľuste a zhryzu každého psa.

RÔZNA VÝŽIVA PRE RÔZNE PLEMENÁ
• Krmivo ROYAL CANIN® Golden Retriever Adult je vytvorené na mieru pre vášho čistokrvného zlatého retrievera.
• Toto exkluzívne krmivo zamerané na plemeno zlatého retrievera obsahuje živiny, ktoré im pomáhajú prospievať.
• Krmivo ROYAL CANIN® Golden Retriever Adult posilňuje kožnú bariéru vďaka exkluzívnemu komplexu živín a udržiava kožu a srsť zdravé vďaka mastným kyselinám EPA a DHA. Je tiež obohatené o borákový olej.
• Zloženie tohto krmiva obsahuje špecifické živiny, ktoré podporujú zdravú činnosť srdca. Je obohatené o taurín, EPA a DHA.
•  Vďaka zníženému kalorickému obsahu pomáha zlatým retrieverom udržať si ideálnu hmotnosť.

 

Tvar granúl tohto krmiva pre zlaté retrievery je prispôsobený ich rovnému ňufáku a nožnicovému zhryzu, čím podporuje žuvanie.

 

Výhody kombinovaného krmiva:
Granuly: Koncentrované živiny, vplyv na zuby, priaznivý vplyv na zdravie.
Vlhké krmivo: Prirodzene obsahuje viac vlhkosti, redukuje riziko urinárnych problémov, udržiava zdravú hmotnosť.

Odporúčame kombinovať s: Royal Canin Maxi Adult 140 g

Zloženie: dehydratované hydinové bielkoviny, kukurica, ryža, pšenica, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, živočíšne tuky, rastlinný bielkovinový izolát*, rastlinná vláknina, sušená repná dužina, rybí tuk, sójový olej, paradajkový prášok, minerálne látky, frukto-oligosacharidy, semená a plevy psyllia, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), borákový olej (0,1 %), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu).

Doplnkové látky (na 1 kg): 
Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 32000 IU, Vitamín D3: 900 IU, E1 (Železo): 45 mg, E2 (Jód): 4,5 mg, E4 (Meď): 14 mg, E5 (Mangán): 59 mg, E6 (Zinok): 138 mg, E8 (Selén): 0,1 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g - Senzorické doplnkové látky: Extrakt z čaju (zdroj polyfenolov): 150 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.
Analytické zložky: Bielkoviny: 25,0 % - Oleje a tuky: 13,0 % - Popol: 6,0 % - Vláknina: 3,8 % - Na 1 kg: EPA/DHA: 4,1 g - Taurín (spolu): 1,7 g.
*L.I.P.: bielkoviny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť.

Odporúčané dávkovanie:

Hmotnosť v dospelosti Vnútri - bez aktvita Normálna aktivita Veľmi aktívny pes
26kg 302g (3+4/8 odmerky) 350g (4 odmerky) 398g (4+5/8 odmerky)
28kg 320g (3+6/8 odmerky) 370g (4+2/8 odmerky) 420g (4+7/8 odmerky)
30kg 336g (3+7/8 odmerkyň 390g (4+4/8 odmerky) 443g (5+1/8 odmerky)
32kg 353g (3+1/8 odmerky) 409g (4+6/8 odmerky) 465g (5+3/8 odmerky)
34kg 370g (4+2/8 odmerky) 428g (5 odmeriek) 486g (5+5/8 odmerky)
36kg 386g (4+4/8 odmerky) 447g (5+1/8 odmerky) 508g (5+7/5 odmerky)
38kg 402g (4+5/8 odmerky) 465g (5+3/8 odmerky) 529g (6+1/8 odmerky)
40kg 418g (4+7/8 odmerky) 483g (5+5/8 odmerky) 549g (6+3/8 odmerky)


Skladovanie: Krmivo skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste, zamedzte prísunu vzduchu.

Dodatočné parametre

Kategória: Royal Canin plemená
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 3182550743440
EAN: 3182550743440

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka

Hviezdoslavovo námestie 189/7, 811 02 Bratislava

E - mail :spt@royalcaninmail.sk

Telefonický kontakt: +421233000235

 

Výrobná spoločnosť : Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka
Adresa : Hviezdoslavovo námestie 189/7, 811 02 Bratislava
E-mail : spt@royalcaninmail.sk

Podobné produkty

royal canin west highland white terrier adult granule pre dospelych psov plemena west highland white terier nad 10 mesiacov 555
5,12 €
Jednotková cena: 10,24 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené pre plemeno West highland white teriér od 10 mesiacov. Balenie 500 g.

Kód: 7654
royal canin yorkshire adult 1500 g 3182550716857
17,55 €
Jednotková cena: 11,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Yorkshire Terrier od 10 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 338
royal canin yorkshire puppy granule pre stenata plemena yorksirsky terier do 10 mesiacov 578
67,11 €
Jednotková cena: 134,22 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Yorkshire Terrier do 10 mesiacov. Balenie 500 g.

Kód: 19891
royal canin yorkshire adult 500 g 3182550710046
5,47 €
Jednotková cena: 10,94 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Yorkshire Terrier od 10 mesiacov. Balenie 500 g.

Kód: 337
royal canin west highland white terrier adult 3 kg 3182550811774 001
27,01 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené pre plemeno West highland white teriér od 10 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 19895
royal canin bulldog adult granule pre dospeleho buldoga nad 12 mesiacov 320
72,30 €
Jednotková cena: 6,02 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Anglického buldoga od 12 mesiacov. Balenie 12 kg.

Kód: 347
royal canin west highland white terrier adult granule pre dospelych psov plemena west highland white terier nad 10 mesiacov 555
14,06 €
14,15 €
Jednotková cena: 9,37 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené pre plemeno West highland white teriér od 10 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 7655
Royal Canin gs
66,30 €
Jednotková cena: 5,52 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov plemena Nemecký Ovčiak starších ako 15 mesiacov.

Kód: RC3182550892759
royal canin breed maltese adult 1500 g 3182550782203 001
Akcia
Royal Canin Adult Maltese granule pre dospelých psov 1,5kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
14,21 €
15,79 € (–10 %)
Jednotková cena: 9,47 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Maltézsky psík. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11427
royal canin jack russell puppy granule pre stenata plemena jack russell terier do 10 mesiacov 208
15,59 €
Jednotková cena: 10,39 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá plemena Jack Russel Terrier do 10 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 19874
royal canin shih tzu 1500 g 3182550743228
15,36 €
Jednotková cena: 10,24 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Shi Tzu od 10 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 8062
royal canin chihuahua adult 1500 g 3182550728102
17,55 €
Jednotková cena: 11,70 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Čivava od 8 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5461
royal canin yorkshire puppy granule pre stenata plemena yorksirsky terier do 10 mesiacov 578
5,82 €
Jednotková cena: 11,64 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Yorkshire Terrier do 10 mesiacov. Balenie 500 g.

Kód: ABOV008533
royal canin yorkshire terrier adult 3 kg 3182550799768 001
28,09 €
Jednotková cena: 9,36 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Yorkshire Terrier od 10 mesiacov. Balenie 500 g.

Kód: 24796
royal canin yorkshire terrier puppy 1500 g 3182550743471
16,78 €
Jednotková cena: 11,19 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Yorkshire Terrier do 10 mesiacov. Balenie 1,5 kg.

Kód: 5673
royal canin labrador puppy granule pre stena labradora do 15 mesiacov 347
79,55 €
Jednotková cena: 6,63 € / 1 kg

Kompletné krmivo určené špeciálne pre plemeno Labrador Retriever do 15 mesiacov. Balenie 12 kg.

Kód: 2578