Pamlsok Mars PEDIGREE dog Biscrok s hovädzím & kuracím mäsom a jahňacou príchuťou 200 g

Neohodnotené
Značka: Mars
Pedigree Biscrok Original doplnkové krmivo pre dospelých psov 200 gZloženieObilninyMäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane, 4 % kuracieho mäsa...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: PHARMAOBC011825
2,18 € –10 % 1,96 € / ks Jednotková cena: 9,80 € / 1 kg
Pamlsok Mars PEDIGREE dog Biscrok s hovädzím & kuracím mäsom a jahňacou príchuťou 200 g
Neohodnotené
Značka: Mars
OBC011825 1461760990
2,18 € –10 %
Pedigree Biscrok Original doplnkové krmivo pre dospelých psov 200 g
Zloženie
Obilniny
Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane, 4 % kuracieho mäsa v bielej sušienke, 4 % hovädzieho mäsa v hnedej sušienke a 4 % jahňacieho mäsa v červenej sušienke)
Produkty rastlinného pôvodu
Oleje a tuky
Minerálne látky
Semená
Bylinky
Výživové hodnoty
Analitické zložky (%):
Bielkoviny:13.5
Obsah tuku:8
Anorganické látky:6
Vláknina:2
Energia:359 kcal/100g
Vápnik:1.2
Omega 3 mastné kyseliny605 mg/kg
Doplnkové látky v 1 kg:
Antioxidanty a konzervačné látky
Výživné doplnkové látky:
Vitamín A:5712 IU
Vitamín E:57.1 mg
Síran železnatý monohydrát:52.2 mg
Vlastnosti
3 lahodné príchute
Neobsahuje umelé farbivá ani dochucovadlá
Prídavné látky

Umelé farbivá - Neobsahuje
Umelé dochucovadlá - Neobsahuje

Druh skladovania
Typ
Pri izbovej teplote



Príprava a použitie
Odporúčané dávkovanie:
Psy malých plemien, napr. jazvečík, kŕmte max. 1 sušienku denne.
Psy stredných plemien, napr. kokršpaniel, kŕmte max. 2 sušienky denne.
Psy veľkých plemien, napr. labrador, kŕmte max. 4 sušienky denne.
Znížte zodpovedajúcim spôsobom množstvo hlavného krmiva. Čerstvá pitná voda musí byť stále k dispozícii.
Skladovanie : Skladujte v chlade a v suchu.

Veľkosť balenia : 200g

Dodatočné parametre

Kategória: Sušienky a piškóty pre psov
Hmotnosť: 0.2 kg
EAN: 9003579302545
EAN: 9003579302545

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Podobné produkty

chrumkava pochutka duvo biscuit marrowbones 500 g 5414365350062
4,22 €
Jednotková cena: 8,44 € / 1 kg

Plnené chrumkavé sušienky pečené v peci rolka s mäsovou náplňou pre psy malých plemien. Vhodné ako odmena. Balenie 500 g.

Kód: 1246
Pedigree Biscrock Multi Mix 500g 5010394988223
Akcia
4,15 €
5,19 € (–20 %)
Jednotková cena: 8,30 € / 1 kg

Doplnkové krmivo v podobe chrumkavých keksíkov pre psov. Balenie 500g.

Kód: 11097
44d4f72bdfb893f1c3ac2246bb90497b
4,50 €
Jednotková cena: 15 € / 1 kg

Keksíky - Lesné ovocieKeksíky - Lesné ovocie. Keksíky NATUREA sú neodolateľným lákadlom pre každého psa.

Kód: PET323127
chrumkava pochutka duvo biscuit snack bones pre psov 500 g 5414365350109
2,96 €
Jednotková cena: 5,92 € / 1 kg

Plnené chrumkavé sušienky pečené v peci v tvare kosti pre psy s hovädzím a kuracím mäsom. Vhodné ako odmena. Balenie 500 g.

Kód: 1273
OBC023445 1679309417
Piškóty Majlo pre psov 5,5 kg
Skladom u dodávateľa
48,01 €
Jednotková cena: 9,60 € / 1 kg

Lahodné piškóty pre psy zo pšeničnej a kukuričnej múky s vajcami. Znížený obsah cukru podporuje zdravý život vášho miláčika.

Kód: PHARMAOBC023445
energykoule
Výpredaj
3,95 €
5,80 € (–31 %)
Jednotková cena: 15,80 € / 1 kg

Varený energetický produkt, ktorý dodá vášmu psovi energiu. Na rýchle a jednoduché doplnenie energie pred výkonom psa, počas dlhšieho výkonu a tiež po výkone...

Kód: 9991
DUVO+ Biscuit plnené chrumkavé keksíky MIX 1,3kg
11,93 €
Jednotková cena: 9,18 € / 1 kg

Pochúťka pre psov, v peci pečené chrumkavé keksíky, ako odmena. Zloženie: obilniny, tuky a oleje, cukry, minerálne látky, mäso a mäsové deriváty, deriváty...

Kód: COBBYS65350260
peletkyrybarasa
Výpredaj
3,50 €
4,80 € (–27 %)
Jednotková cena: 23,33 € / 1 kg

Veľmi malé a mäkké mäsové peletky vhodné na časté odmeňovanie pri náročnom výcviku psa. Priemer je 6 mm a dĺžka 4—6 mm. Vynikajúca varená pochúťka pre psa z...

Kód: 30029
cc79cf17c572686f8e8ce7e6e54f07da
4,50 €
Jednotková cena: 15 € / 1 kg

Keksíky - Kačica a černiceKeksíky - Jablko a škorica. Keksíky NATUREA sú neodolateľným lákadlom pre každého psa.

Kód: PET323141
KONG Keksy s pečeňou L 312g do hračiek KONG
9,01 €
Jednotková cena: 28,88 € / 1 kg

KONG maškrty s kuracou pečeňou vo forme koláčikov, ktoré si váš pes zamiluje. Zdravá maškrta s prírodným zložením, neobsahuje kukuricu, pšenicu ani sóju. Je...

Kód: COBBYS85011127
KONG Keksy pre šteňatá S 198g určené do hračiek KONG
7,04 €
Jednotková cena: 35,56 € / 1 kg

Maškrta pre mladé psy vhodná ako náplň do KONG hračiek. Maškrty sú chutné a špeciálne navrhnuté pre potreby a potešenie šteniatok. Tieto vysokokvalitné...

Kód: COBBYS85009261
mkrybimasobylinky
Výpredaj
3,45 €
4,80 € (–28 %)
Jednotková cena: 23 € / 1 kg

Varený výrobok pre psov s rybím mäsom a bylinnou zmesou. Určené ako pochúťka alebo odmena pre psov. Obsahuje 70 % živočíšnych produktov. Výhody: 

Kód: 30032
DUVO+ Biscuit mini chrumkavé sušienky v tvare kosti pre šteniatka 1,3kg
12,39 €
Jednotková cena: 9,53 € / 1 kg

Pochúťka pre psov, v peci pečené chrumkavé keksíky, ako odmena. Zloženie: obilniny, tuky a oleje, cukry, minerálne látky. Analytické zložky: N-látky 10,0%,...

Kód: COBBYS65350253
G14 31613 large
3,86 €
Jednotková cena: 19,30 € / 1 kg

Doplnkové krmivo - dropsy pre psy čokoládové. Podávajte ako odmenu, alebo pochúťku. Znovu uzatvárateľné vrecko zaistí, že dropsy zostanú stále čerstvé. So...

Kód: PLACEKG14-31613
OBC025363 1730968278
5,29 €
Jednotková cena: 5,88 € / 1 kg

Sušený hydinový proteín (Hydina 17,0 %, Kačica 15,0 %); Celozrnná kukurica; Jačmeň; Repné rezky; Ryža; Hydrolyzovaná hydinová bielkovina; Hydrolyzovaná...

Kód: PHARMAOBC025363
primal spirit dog iberian snack ancestral grassland 110g
1,20 €
Jednotková cena: 10,91 € / 1 kg

Primal Spirit Dog Iberian Snack - Ancestral Grassland je doplnková strava pre Vášho psa v každom štádiu vývoja, či už je pes šteňaťom, dospelým psom alebo...

Kód: ANIAS31211