Natures P Superior care adult salmon all breeds 10 kg

Neohodnotené
Hypoalergénne krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Bez obsahu obilnín. Balenie 10 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.10.2026
Kód: 10002
69,99 € / ks Jednotková cena: 7 € / 1 kg
Natures P Superior care adult salmon all breeds 10 kg
Neohodnotené
Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s citlivým trávením a potravinovými alergiami.

Vlastnosti:


vyrobené z vysoko kvalitného nórskeho lososa
bez obilnín a lepku- pre psy s citlivým trávením


Krmivo doplnené lososovým olejom, obvzlásť bohatým na prospešné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, dôležité pre starostlivosť o pokožku a srsť. Bez prísad na báze obilia, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie. Vhodné pre domáce zvieratá s citlivým tráviacim systémom, pretože tento druh nezaťažuje tráviaci trakt. Dynamický mikronizovaný klinoptilolit, aktívne stimuluje črevnú mikroflóru a vstrebávanie živín. Vďaka špeciálnej mikroštruktúre môže pomôcť ostrániť toxíny z tela a posilniť imunitný systém. Kombinácia esenciálnych omega-3 mastný kyselín a vitamínov pomáha znižovať odlupovanie pokožky a udržuje pokožku zdravú a pružnú. Esenciálne mastné kyseliny sú obzvlásť cenné na posilnenie imunitného systému, udržanie správnej funkcie mozgu a kardiovaskulárneho systému a na zníženie zápalových procesov. Kompletné, vynikajúce chutné krmivo pre psy, vyrobené z precízne vybraných surovín najvyššej kvality, profesionálne spracovaných, vedie k vysoko stráviteľným produktov a malej pevnej stolici.

Zloženie: losos 40 % (sušený a najemno pomletý), sušená dužina zo zemiakov, hrach, hydinový tuk, dužina z cukrovej repy, lososový olej, ľanové semiačka, dynamický mikronizovaný klinoptilolit (1%), celulóza, frikto- oligosacharidy (FOS), výťažok z juky, sušený nechtík lekársky (zdroj luteínu).

Doplnkové látky na 1 kg: vyživné doplnkové látky: vitamín A (3a672a) - 18000 IU, vitamín D3 (3a671) - 1500 IU, vitamín E (3a700) - 530 mg, kyselina listová (3a316) - 1mg, biotín (3a880) - 1mg, niacín (3a314) - 35mg, vitamín B6 (3a831) - 3mg, vitamín B1 - 3mg, vitamín B12 - 0,05mg, monohydrát síranu železnáteho (3b103)- 50mg, jodičnan  vápenatý bezvodý (3b202) - 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (3b406)- 5mg, monohydrát síranu manganatého (3b503) - 20mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) - 115mg, seleničitan sodný (3b801) - 0,1mg. Technologické doplnkové látky: výťažok z rozmarínu lekárskeho, výťažok tokoferolu z rastlinných olejov (1b306(i)).

Analytické zložky: bielkoviny 24 %, oleje a tuky 14 %, popol 9 %, vláknina 3,5 %, vápnik 1,2 %, fosfor 0,9 %, draslík 0,6 %, sodík 0,4 %, omega-3 mastné kyseliny 0,45 %, omega-6 mastné kyseliny 2,51 %

Návod na podávanie: Podávajte v suchom stave. Čistá pitná voda musí byť vždy k dispozícií. 

Odporúčané dávkovanie:




Hmotnosť psa v dospelosti (kg)
Denná dávka (g/deň)



Málo aktívny (<1h pohyb/deň)

Priemerne aktívny (1-3h pohyb/deň)
Vysoko aktívny (3-6h pohyb/deň)


2-5
46
91
53
106
72
144


5-10
91
153
106
178
144
242


10-15
153
208
178
241
242
328


15-20
208
258
241
299
328
407


20-25
258
305
299
353
407
482


25-30
305
350
353
405
482
552


30-40
350
434
405
502
552
685


40-50
434
513
502
594
685
810


50-60
513
588
594
681
810
929




Uvedená kŕmna dávka v tabuľke je iba orientačná a je potrebné ju upraviť podľa individuálnych potrieb psa.

Vyrobené v EÚ.

Hmotnosť 10 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Natures Protection granule pre psov
Hmotnosť: 10.25 kg
EAN: 4771317457974
EAN: 4771317457974

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

AKVATERA LT, UAB

Medelyno g. 20, Dievogalos k. Zapyškio sen., LT-53424 Kauno raj.

info@akvatera.eu

Výrobná spoločnosť : AKVATERA LT, UAB
Adresa : Medelyno g. 20, Dievogalos k. Zapyškio sen., LT-53424 Kauno raj.
E-mail : info@akvatera.eu

Podobné produkty

Natures P Superior care white dog adult lamb smallmini 15 kg 4771317456632
15,99 €
Jednotková cena: 10,66 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemien s bielou srsťou. S jahňacím mäsom. Balenie 1,5 kg.

Kód: 9725
OBC025105 1723192321
39,99 €
Jednotková cena: 10 € / 1 kg

Kompletné krmivo Vhodné pre dospelých psov (staršie 10 mesiacov) malého vzrastu (hmotnosť v dospelosti 1-10 kg) s bielou srsťou.bielkoviny 21%, vláknina...

Kód: PHARMAOBC025105
obc019616 1600318283
15,99 €
Jednotková cena: 10,66 € / 1 kg

Hypoalergénne krmivo pre dospelé psy všetkých plemien. Bez obilnín. Balenie 1,5 kg.

Kód: ABOV010001
OBC022232 1653982220
54,89 €
Jednotková cena: 4,57 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre starších psov všetkých plemien od 7 rokov, bohaté na bielkoviny, oleje a vlákninu pre zdravý a aktívny život.

Kód: PHARMAOBC022232
OBC023917 1694157445
59,99 €
Jednotková cena: 6 € / 1 kg

Superprémiové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s čiernou srsťou, vyrobené z hydinového mäsa, ryže, batátov a lososa.

Kód: PHARMAOBC023917
natures p superior care white dog adult fish smalll and mini 10 kg 4771317456687
79,99 €
Jednotková cena: 8 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy malých plemien s bielou srsťou. Bez obilnín. Balenie 10 kg.

Kód: 18544
OBC020492 1623832056
65,99 €
Jednotková cena: 5,50 € / 1 kg

Superprémiové krmivo s vysokým obsahom lososa, ryže a jačmeňa. Vhodné pre dospelé psy všetkých plemien.

Kód: PHARMAOBC020492
OBC024567 1713358007
15,92 €
Jednotková cena: 7,96 € / 1 kg

Diéta pre dospelých psov všetkých plemien trpiacich potravinovými alergiami. Táto výživová potrava je vyrobená z hmyzu, čo je alternatívna zdroj bielkovín.

Kód: PHARMAOBC024567
obc019640 1600318415
14,99 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Krmivo s hydinovým mäsom pre dospelých psov malých plemien. Balenie 2 kg.

Kód: 10011
OBC021556 1642579996
39,99 €
Jednotková cena: 2,76 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre starších psov malých plemien od 7 rokov s vysokým obsahom bielkovín a tukov, podporuje zdravie a vitalitu.

Kód: PHARMAOBC021556
OBC022234 1653645043
24,99 €
Jednotková cena: 6,25 € / 1 kg

Krmivo pre dospelých psov s jahňacím mäsom podporuje zdravie a vitalitu.

Kód: ABOV009278
fotky k produktom na above (7)
39,99 €
Jednotková cena: 5,33 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien (1-10 kg). Špičkové krmivo pre psov Nature's Protection je vyvážené tak, aby vyhovovalo potrebám

Kód: PHARMAOBC025838
OBC023429 1683799954
15,99 €
Jednotková cena: 10,66 € / 1 kg

Granule pre malé plemená s herringom ideálne pre citlivé trávenie.

Kód: ABOV008185
OBC020488 1616664739
54 €
Jednotková cena: 4,50 € / 1 kg

Superprémiové krmivo pre šteňatá veľkých plemien, bohaté na hydinové mäso, ryžu a esenciálne živiny pre zdravý rast a vývoj.

Kód: PHARMAOBC020488
OBC020487 1616664735
39,99 €
Jednotková cena: 5 € / 1 kg

Superprémiové krmivo pre rastúce psy s hydinovým mäsom a ryžou podporuje zdravý rast a energiu vášho šteniatka do 12 mesiacov.

Kód: PHARMAOBC020487
Natures P Superior adult Sensitive skin stomach 15 kg 4771317457943
15,99 €
Jednotková cena: 10,66 € / 1 kg

Granule pre dospelé psy malých plemien s citlivou kožou a trávením. Balenie 1,5 kg.

Kód: 10004