Josera VET Dog Help Hypoallergenic GF 0,9 kg

Neohodnotené
Značka: Josera

Monoproteíová hypoalergická diéta. Diétne kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov s potravinovými intoleranciami alebo alergiami. Krmivo obsahuje hmyzí proteín.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: PHARMAOBC025038
7,44 € –3 % 7,20 € / ks Jednotková cena: 8 € / 1 kg
Josera VET Dog Help Hypoallergenic GF 0,9 kg
Neohodnotené
Značka: Josera
OBC025038 1724660649
7,44 € –3 %

Monoproteíová hypoalergická diéta. Diétne kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov s potravinovými intoleranciami alebo alergiami. Krmivo obsahuje hmyzí proteín.

Zloženie: sušené zemiaky; hrachová múka (prírodný zdroj amino kyseliny); zemiakový proteín; hmyz (Hermetia illucens); hydinový tuk; hydrolyzované droždie; sušená repná dužina (prírodný zdroj potravy vlákno); minerály; rohovník. 

Analytické zloženie: Bielkoviny 21,8%, tuky 12,2%, vláknina 2,6%, popol 6,4%. 

Doplnkové látky na 1 kg:   vitamin A  24,000  I.U./kg  vitamin D3 1,800 I.U./kg ,  vitamin E 220 mg/kg , Vitamín C (askorbylmonofosfát vápenato-sodná soľ) 100 mg/kg , vitamin B1  15  mg/ kg vitamin B2 20 mg/ kg, vitamin B6  20 mg/kg, vitamin B12  100 mcg/kg.   D-pantotenát vápenatý 50 mg/kg ,niacín  90 mg/kg, kyselina listová  5mg/kg biotín  1, 000 mcg/kg, L-carnitín 250 mg/ kg, železo (monohydrát síranu železnatého)  220 mg/kg, zinok (chelát zinku glycínu, hydrát(tuhá látka) 180 mg/kg , mangán (oxid manganatý)  35 mg/kg meď (meďnatý chelát glycínu) hydrát (tuhá látka) 18 mg/kg ,jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 2,20 mg/kg, selén (seleničitan sodný)  0,30 mg/kg.

Energetická hodnota: 3,662 kcal/kg.

Podávajte len na odporučenie veterinára.Pri intolerancií kŕmte minimálne 3-8 týždňov. Pri pretrvávajúcich problémoch podávajte pravidelne. 

Návod na použitie: Podávajte psovi ako kompletné krmivo. Dbajte na neustály prísun čerstvej vody.

Skladovanie : Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Bezpečnostné pokyny: Psovi nedovoľte žuvať a prehĺtať obalový materiál. Pri manipulácii s krmivom postupujte so zvýšenou opatrnosťou.Min. trvanlivosť do: na  obale. Hmotnosť: na obale. Č. výrobnej šarže: na obale.Výrobca: Josera petfood GmbH & CO KG, Nemecko

 

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 4032254768166
EAN: 4032254768166

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Josera Petfood GmbH & Co. KG

Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany

info@josera.de

Výrobná spoločnosť : Josera Petfood GmbH & Co. KG
Adresa : Josera Petfood GmbH & Co. KG, Leutershäuser Str. 31, 91555 Feuchtwangen, Germany
E-mail : info@josera.de

Podobné produkty

Calibra VD dog snack vitality support 120 g 8595706701969
4,95 €
5,70 € (–13 %)
Jednotková cena: 41,25 € / 1 kg

Chrumkavý pamlsok v tvare kostičky, pre psov s problémami obličiek, pečene, alebo srdca. Balenie 120g.

Kód: 8766
5904 10005 large
1,88 €
Jednotková cena: 18,80 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre psa podporuje zubnú hygienu a svieži dych.

Kód: PLACEK5904-10005
OBC025996 1749463146
38,62 €
39,73 € (–2 %)
Jednotková cena: 2,57 € / 1 kg

Vyvážené suché krmivo pre dospelé psy všetkých plemien, pestrá zmes granúl z červenej repy a kukurice, zdroj prebiotického inulínu a taurínu, bohaté na...

Kód: PHARMAOBC025996
OPTIMEAL Superpremium pre dospelych psov s hovadzim masom a brusnicami v zele 100 g 4820215369626
0,68 €
0,90 € (–24 %)
Jednotková cena: 6,80 € / 1 kg

OPTIMEAL™ Superpremium hovädzie s brusnicami v želé pre dospelých psov 100 g je kompletné a vyvážené krmivo, navrhnuté tak, aby podporovalo zdravie, vitalitu...

Kód: 5048
Brit Veterinary Diets GF dog Gastrointestinal LOW FAT 400 g konzerva 8595602565184
6,14 €
Jednotková cena: 15,35 € / 1 kg

Dietetické vlhké nízkotučné krmivo pre psov s akútnymi poruchami tráviaceho traktu. Balenie 400g.

Kód: 8388
OBC025986 1749463146
41,35 €
42,53 € (–2 %)
Jednotková cena: 2,76 € / 1 kg

Krmivo určené dospelým aktívnym psom. Táto výživná bezlepková receptúra dodá silu všetkým psom. Pre nezastaviteľných štvornohých športovcov.

Kód: PHARMAOBC025986
OBC025982 1749463145
37,76 €
38,86 € (–2 %)
Jednotková cena: 3,78 € / 1 kg

Krmivo s prísadami starostlivo vybranými tak, aby vyhovovali zmeneným stravovacím požiadavkám kastrovaných mačiek. Vysokokvalitné živiny zaisťujú vyváženú...

Kód: PHARMAOBC025982
OBC022856 1666596406
24,88 €
Jednotková cena: 12,44 € / 1 kg

VetExpert VD dog 4T Hepatic 12 kgKompletné diétne krmivo pre dospelé psy, určené na podporu pečene v prípadoch chronického zlyhania pečene a na zníženie...

Kód: PHARMAOBC022856
brit veterinary diets gf dog gastrointestinal 400 g konzerva 8595602536153
4,28 €
Jednotková cena: 10,70 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo s lososom a hráškom pre psov s akútnymi poruchami tráviaceho traktu. Balenie 400g.

Kód: 1167
obc022540 1659528420
7,73 €
9,83 € (–21 %)

Interaktívna hračka pre šteniatka s dlhými chvostami na ťahanie a hádzanie, vystužená tkanina a piská pre dlhotrvajúcu zábavu.

Kód: PHARMAOBC022540
Calibra VD dog snack urinary care 120 g 8595706702003
4,77 €
5,70 € (–16 %)
Jednotková cena: 39,75 € / 1 kg

Polovlhký pamlsok v tvare hviezdičky, pre psov trpiacich na ochorenia močových ciest. Balenie 120g.

Kód: 8770
OBC025981 1750066945
31,30 €
35,98 € (–13 %)
Jednotková cena: 3,13 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre náročné domáce a vonku žijúce mačky

Kód: PHARMAOBC025981
OBC025997 1749463146
30,31 €
31,18 € (–2 %)
Jednotková cena: 3,03 € / 1 kg

Lahodné granule pre psov malých plemien, s antioxidantmi pre normálny imunitný systém, prebiotický inulín pre optimálnu črevnú flóru, prispôsobená veľkosť...

Kód: PHARMAOBC025997
OBC021706 1643882234
64,57 €
71,40 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,38 € / 1 kg

Superprém. krmivo s nízkym obsahom obilovín pre dospelé psy.Sušené kuracie mäso 38%,čerstvé vykostené kuracie mäso 20%,hnedá ryža,rybí tuk,...

Kód: PHARMAOBC021706
OBC025067 1722332936
6,10 €
6,50 € (–6 %)
Jednotková cena: 30,50 € / 1 kg

Sú chutné a zdravé maškrty určené ako odmena pre psov s potravinovou intoleranciou a pre podporu kožnej funkciePamlsky predstavujú výborný doplnok stravy pre...

Kód: PHARMAOBC025067
5904 10034 large
2,40 €
Jednotková cena: 20 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre psa podporuje zubnú hygienu a svieži dych.

Kód: PLACEK5904-10034