FISH4DOGS Maškrty pre psov SUPPORT+ podpora trávenia biela ryba s prebiotikami 225 g
Vlastnosti Fish4dogs pochúťok:
bez obilnín
s obsahom omega 3 mastných kyselín
obohatené o probiotiká
Zloženie: lososová múčka 32%, zemiaky, batáty, hrachový škrob, lososový olej 9%, biela ryba 4%, losos, makrela, lososový extrakt, pivovarské droždie, probiotikum - MOS 0,18%, probiotikum - FOS 0,18%, extrakt z kreviet, rybia chrupavka
Analytické zloženie: surový proteín 30%, vláknina 1,5%, obsah tuku 16%, popol 9,5%, omega 3 tuky 1,8%
Dávkovanie:
Váha psa v kg
Denná dávka ( počet kúskov)
1 - 10
1 - 6
11 - 20
6 - 10
21 - 30
10 - 13
31 - 40
13 - 17
41 - 50
17 - 20
Výrobca: Fish4Pets Ltd., Ocean House, Rushock Estate, Droitwich road, Rushock, Worcestershire, UK.
Dodávateľ: onborn s.r.o., Podebradská 88/55, 198 00 Praha 9
Balenie: 225g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdravé pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 5056008858544 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091051 |
| EAN: | 5056008858544 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Výživový doplnok na posilnenie imunitného systému zvierat . Balenie 500 ml.
Zvyšuje imunitu a zlepšuje zdravotný stav.
Výživový doplnok. Flawitol for puppies (tablety). Tento komplex je pripravený pre zvlášť jedinečné potreby rýchlo rastúcich šteniat veľkých plemien. Vďaka...
Prípravok slúžiaci na posilnenie imunity a vitality zvierat.
Vďaka obsahu flavonoidov chráni mladých psov pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Podporuje imunitu. Pri pravidelnom používaní zaisťuje správny vývoj...
VeTussin sirup 100 ml Indikácia: VeTussin je doplnok výživy pre psy na podporu dýchania.Zloženie: melasa izomaltulóza,...
Výživový doplnok na posilnenie imunitného systému zvierat . Balenie 200 ml.
Doplnkové krmivo pre psy s obsahom vitamínov a prírodných výťažkov. Podporuje zdravú lesklú srsť a predchádza pĺznutiu.
Výživový doplnok na posilnenie imunitného systému zvierat . Balenie 1000 ml.
Veterinárny prípravok na regeneráciu pečene, podporu imunity a na podporu liečby nádorov. Balenie 60 tabliet.
Podobné produkty
Monge Gift Mobility Support Dog Bohatý na čerstvý pstruh s Boswelliou a Kurkumou je doplnkové krmivo pre dospelé psy. Bolo špecificky vyvinuté pre celkovú...
Pochúťky s kúskami makrely na podporu zdravej srsti a kože psov. Balenie 225g.
Jedinečný na trhu - len pre psov pochúťka obohatená o beta-1,3 / 1,6-D-glukán a Omega 3 doplnky vo výške zodpovedajúcej strave. ß-1,3 / 1,6-D-glukán...
Výživový doplnok vo forme tabliet pre dospelých a starších psov, ktorý podporuje zdravé kĺby, hybnosť a aktívny životný štýl pomocou glukosamínu, MSM a...
Psia diéta nemusí znamenať koniec maškŕt. Objavte pochúťky, ktoré nezaťažia váhu ani svedomie. Bow Wow pochúťka Weight sú nízkokalorické pamlsky vhodné...
