FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - rybičky 575 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 5056008824297 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008824297 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Doplnkové krmivo pre dospelé psy. Doplnkové krmivo a pochúťka pre psov s kalciom Zábavným spôsobom napomáha k odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa...
Dentálne tyčinky pre psy Naturea...
Pamlsok pre malé psy Nobby StarSnack Barbecue Mini Top Mix. Balenie 180g
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Maškrta pre psy z byvolej kože a kuracieho mäsa, podporuje zdravé zuby a dych. Bez tuku, silná koža, dlhé žuvanie. Balenie po 6 ks.
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra s medom, sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto...
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
