FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - rybičky 115 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 5056008811242 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008811242 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Podobné produkty
Dentálne zubné kefky pre dospelých psov na ústnu hygienu, zabezpečia svieži dych, pomáhajú pri odstraňovaní zubného povlaku. Receptúra bez obilnín a na...
Dentálne tyčinky zo syra s jahodami sú tvrdé, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Dentálne tyčinky zo syra s ľanovými semienkami, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň....
Žuvacie korene sú 100% prírodnou možnosťou pre majiteľov aktívnych žuvačov. Tento koreň je vyrobené v Taliansku z na vzduchu sušených koreňov vresu získaných...
Dentálne tyčinky zo syra s mätou, zdravé a prirodzené maškrty pre psov, ktoré podporujú dentálnu hygienu a pomáhajú odstraňovať zubný kameň. Tieto prírodné...
Doplnkové krmivo pre psov. AIKO SNACK obsahuje vitamíny a minerálne látky. Vyvážená pochúťka s plnou arómou a chuťou je perfektným doplnkom výživy....
Maškrta pre psy z byvolej kože a kuracieho mäsa, podporuje zdravé zuby a dych. Bez tuku, silná koža, dlhé žuvanie. Balenie po 6 ks.
Hovädzia koža s rybou povrchovou úpravou, ideálna na žuvanie; kvalitný materiál a dlhodobé uspokojenie pre vášho psa.
Monge Gift Puppy and Junior Mini Dog Lamb with Anise je doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho šteniatka...
Doplnkové krmivo pre psov. AIKO SNACK obsahuje vitamíny a minerálne látky. Vyvážená pochúťka s plnou arómou a chuťou je perfektným doplnkom výživy....
Dentálne pochúťky pre psov s príchuťou šunky s chlorofylom, napomáhajú odstraňovaniu zubného povlaku a kameňa, prevencia proti zápalom ďasien.
Výborná maškrta pre psov trpiacich alergiou, pretože táto pochúťka je 100% bez lepku a ľahko stráviteľná. Vďaka špeciálnym tvarom napomáha pri čistení a...
