FISH4DOGS Maškrty pre psov DENTAL SEA morská ryba - kúsky 500 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 5056008839888 |
| Délka: | 48,00 cm |
| Šířka: | 38,00 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 18240,00 cm3 |
| Nomenclature: | 23091011 |
| EAN: | 5056008839888 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Štýlová maškrta pre psy z byvolej kože s kuracím mäsom. Bez tuku, udržuje zuby zdravé, svieži dych a posilňuje žuvacie svaly.
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy, pomáhajú redukovať plak a udržiavajú zuby čisté. Bez cukru, umelín a GMO.
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Lahodné žuvacie kosti pre dospelé psy. Znižuje zubný plak, predchádza zubnému kameňu, bohaté na proteíny. Bez cukru a konzervantov.
Doplnková pochúťka pre psy s propolisom na odstránenie zubného povlaku a kameňa a prevencii zápalu ďasien. Hojivé a protizápalové účinky.
Doplnkové krmivo pre dospelé psy, bohaté na obilniny a mäso s prídavkom srvátky. Ideálne ako chutná odmena.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Chutné žuvacie pochúťky pre dospelé psy. Zabavia dlhou žuvacou dobou, redukujú plak, bohaté na proteíny, bez cukru a konzervantov.
