EXPLORER DOG Žuvací jelení paroh S tvrdý
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594202818263 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 20,00 cm |
| Hloubka: | 10,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818263 |
| Dodávateľ: | Jesenského |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
Súvisiaci tovar
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Podobné produkty
Chrumkavé, rybacie pochúťky pre psov v tvare závitkov. Bez obilnín. Balenie 100g.
Soopa dentálne tyčinky – Perníkové (limitovaná edícia) Doprajte svojmu psovi sviatočnú a zdravú pochúťku s perníkovými dentálnymi tyčinkami Soopa. Tieto...
Polomäkká maškrta na čistenie zubov, ideálny tvar, zabraňuje vzniku povlaku a kameňa, bez pridaného cukru.
Pochúťka pre psy na odstránenie zubného kameňa s chlorofylom pre hojenie a protizápalový účinok. Doplnok ku kŕmnej dávke, 1 ks denne.
Žuvacie plátky pre psy z byvolej kože. Podávajte ako maškrtu,...
Doplňkové krmivo pro psy. Doplňkové krmivo a pochoutka pro psy s propolisem v atraktivním balení Zábavným způsobem napomáhá k odstraňování zubního plaku a...
Chrumkavé, rybacie pochúťky pre psov v tvare uzlíkov. Bez obilnín. Balenie 100g.
Monge Gift Medium – Maxi Dog s kačacím mäsom a mätou piepornou je doplnkové krmivo pre dospelé psy stredných a maxi veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre...
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Doplnkové krmivo pre dospelé psy z obilnín a mäsa, ideálne ako pochúťka. Obsahuje proteíny, tuky, vlákninu a antioxidanty.
