Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 2 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 2 kg.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: 12633
20,50 € / ks Jednotková cena: 10,25 € / 1 kg
Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 2 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef

Dog’s Chef Turkey with Sweet potato and Cranberry ADULT 2 kg

Tradičná morka pripravovaná na brusniciach, so sladkými zemiakmi, je delikátnym spojením vône a chuti, ktorému žiaden psík neodolá. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme, čím zabezpečuje správny vývoj a podporuje imunitu. Brusnice sú malé zázračné guľôčky, ktoré obsahujú množstvo rozličných živín, organických kyselín, vitamínov a provitamínov. Fungujú ako výborný antioxidant a blahodárne vplývajú na močové cesty. Jedinečné zdravé spojenie, v tejto receptúre, svojou vôňou presvedčí o kvalite každého psieho maškrtníka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systémproti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 

  • posilňuje imunitný systém
  • zabezpečuje zdravú kožu a srsť
  • vhodné pre psy s citlivým trávením
  • podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
  • zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
  • pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu

Zloženie: morka 50% (čerstvo pripravené morčacie mäso 28%, sušené morčacie mäso 20%, morčací vývar 2%), sladké zemianky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, brusnice, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surové oleje a tuky 11%, surová vláknina 3%, surový popol 8%, *NFE 44%, vlhkosť 8%, vápnik 1,5%, fosfor 1,1%, omega3 1,1%, omega6 2%., *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 357 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg, seleničitan sodný 0,3 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa.

Váha psa Gramy na deň
1 - 5 kg 25 - 85
5 - 10 kg 85 - 145
10 - 20 kg 145 - 250
20 - 30 kg 250 - 335
30 - 40 kg 335 - 415
   40 +     415 +


Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 2.2 kg
EAN: 8588007416540
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416540
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 6 kg 8588007416311
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 11604
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 6 kg pre dospelych psov 8588008528563
56 €
Jednotková cena: 9,33 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 19085
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 2kg 8588008528617
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kuracím mäsom.

Kód: 7355
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 500g pre dospelych psov 8588008528587
Dog’s Chef Rabbit & Turkey with Sweet potato and Blackberry ADULT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 19083
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 500g 8588008528242
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 500 g.

Kód: 9065
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 6 kg 8588007416700
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12073
DOG S CHEF Horse with Sweet Potato Pomegranate ADULT 500g 8588008528549
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 500g.

Kód: 18016
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528273
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7350
dogs chef roasted scottish beef with carrots for small active breed 2 kg 8588008528471
23,50 €
Jednotková cena: 11,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18021
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov 8588008528389
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7348
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Senio Light 8588008528006
Akcia
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7334
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
63 €
Jednotková cena: 6,30 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je špeciálne navrhnuté pre dospelé psy. Morčacie mäso je ľahko stráviteľný zdroj bielkovín a minerálov,...

Kód: 9989
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 2kg pre dospelych psov 8588008528259
19 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s rybou a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7346
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528181
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed ADULT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
5,80 €
Jednotková cena: 11,60 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7343
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 500g pre dospelych psov 8588008528761
6,10 €
Jednotková cena: 12,20 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7351