Dog’s Chef Pork with Sweet potato & Apple ADULT 500 g

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 500 g.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: ABOV012005
6,60 € / ks Jednotková cena: 13,20 € / 1 kg
Dog’s Chef Pork with Sweet potato & Apple ADULT 500 g
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bravčové kotlety, s jablkovým pyré a sladkými zemiakmi, je chutná a ľahká kombinácia vhodná pre všetkých psích labužníkov. Chutná bravčovina je výdatným zdrojom bielkovín a vitamínov, čím podporuje obnovu a správne fungovanie buniek. Jablko, ako jedno z najzdravších ovocí, vďaka vitamínu C posilňuje imunitu a je zdrojom vlákniny blahodarne pôsobiace na trávenie. Skvelá chuť a ľahká stráviteľnosť tejto receptúry sú skvelou hypoalergénnou voľbou pre vášho psíka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: bravčové mäso 50% (čerstvé bravčové mäso 31%, sušené bravčové mäso 18% a bravčový vývar 1%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, jablko, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surové oleje a tuky 15%, surová vláknina 3,5%, surový popol 9%, *NFE 38,5%, vlhkosť 8%, vápnik 1,5%, fosfor 1,0%, omega3 1,4%, omega6 1,2%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 368KCal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg, seleničitan sodný 0,3 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 240


20 - 30 kg
240 - 325


30 - 40 kg
325 - 405


   40kg +
    405 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 500 g.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 0.7 kg
EAN: 8588007416496
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416496
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

dogs chef herdwick minty lamb chops adult 2 kg 8588007416427
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11660
dogs chef delicious turkey with duck and camomile small breed 6 kg 8588008528105
58 €
Jednotková cena: 9,67 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11502
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 6kg Small breed 8588008528327
48,90 €
Jednotková cena: 7,89 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7326
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SENIOR LIGHT 2 kg 8588007416267
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11515
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 12 kg 8588007416793
93 €
Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 11559
Dogs Chef White fish with brown rice and seaweed 10kg pre dospelych psov
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s bielou oceánskou rybou, ryžou a jačmeňom je krmivo určené pre dospelé psy. Rybie mäso je kvalitným a ľahko stráviteľným zdrojom...

Kód: 7344
DOGS CHEF Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange SMALL BREED 500g 8588008528310
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 9109
DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 500 g 8588008528747 2
8,20 €
Jednotková cena: 16,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov v záťaži s byvolím, jahńacím a hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 7906
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
Dogs Chef Chicken with Sweet potato and Herbs SMALL BREED 500 g 8588007416373
7 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 500 g.

Kód: ABOV011638
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 12kg 1
94 €
Jednotková cena: 7,83 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s jemným kuriatkom, sladkými zemiakmi a zeleninou je skvelou voľbou pre aktívne psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je ľahko...

Kód: 7352
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 6 kg 8588007416670
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11507
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 6kg 8588008528204
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 9063
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Senio Light 8588008528143
Dog’s Chef Turkey with white rice and seaweed SENIOR & LIGHT 10kg
Priemerné hodnotenie produktu je 2,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
65,50 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7332
dogs chef traditional french duck a lorange adult 6 kg 8588007416151
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12325
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SMALL BREED 500 g 8588007416175
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 500 g.

Kód: 11286