Dog’s Chef Pork with Sweet potato & Apple ADULT 12 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 12 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11914
86 € / ks Jednotková cena: 7,17 € / 1 kg
Dog’s Chef Pork with Sweet potato & Apple ADULT 12 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bravčové kotlety, s jablkovým pyré a sladkými zemiakmi, je chutná a ľahká kombinácia vhodná pre všetkých psích labužníkov. Chutná bravčovina je výdatným zdrojom bielkovín a vitamínov, čím podporuje obnovu a správne fungovanie buniek. Jablko, ako jedno z najzdravších ovocí, vďaka vitamínu C posilňuje imunitu a je zdrojom vlákniny blahodarne pôsobiace na trávenie. Skvelá chuť a ľahká stráviteľnosť tejto receptúry sú skvelou hypoalergénnou voľbou pre vášho psíka. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: bravčové mäso 50% (čerstvé bravčové mäso 31%, sušené bravčové mäso 18% a bravčový vývar 1%), sladké zemiaky, hrášok, zemiaky, repná dreň, ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, jablko, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 26%, surové oleje a tuky 15%, surová vláknina 3,5%, surový popol 9%, *NFE 38,5%, vlhkosť 8%, vápnik 1,5%, fosfor 1,0%, omega3 1,4%, omega6 1,2%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 368KCal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg, seleničitan sodný 0,3 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 5 kg
25 - 85


5 - 10 kg
85 - 145


10 - 20 kg
145 - 240


20 - 30 kg
240 - 325


30 - 40 kg
325 - 405


   40kg +
    405 +





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 12 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 12.4 kg
EAN: 8588007416854
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416854
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

dogs chef atlantic salmon and trout with asparagus small breed 2 kg 8588007416182
22,50 €
Jednotková cena: 11,25 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 2 kg.

Kód: 11242
DOG S CHEF British free range chicken with pomegranate ginger ACTIVE DOGS 2kg 8588008528617
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s kuracím mäsom.

Kód: 7355
Dogs Chef Haddock Salmon with Sweet potato and Parsley ADULT 12 kg 8588007416793
93 €
Jednotková cena: 7,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s aljašskou treskou. Balenie 12 kg.

Kód: 11559
Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange ADULT 2 kg 8588007416144
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12289
Dogs Chef Pork with Sweet potato Apple ADULT 2 kg 8588007416502
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s bravčovými kotletami. Balenie 2 kg.

Kód: 11979
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 2 kg 8588007416694
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12014
Dogs Chef Salmon Trout with Sweet potato and Asparagus SMALL BREED 500 g 8588007416175
7,20 €
Jednotková cena: 14,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 500 g.

Kód: 11286
dogs chef diet loch trout salmon with asparagus senior light 6 kg 8588007416274
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s lososom a pstruhom. Balenie 6 kg.

Kód: 11518
dogs chef horse with sweet potato and pomegranate 2 kg pre dospelych psov 8588008528518
25,50 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s koňským mäsom. Balenie 2kg.

Kód: 18017
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 500g Small breed 8588008528198
6,40 €
Jednotková cena: 12,80 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelých psov malých plemien.

Kód: 7328
dogs chef diet crispy turkey with cranberry senior light 6 kg 8588007416670
52,50 €
Jednotková cena: 8,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 11507
DOGS CHEF Dogs Chef Duck with Sweet potato Orange SMALL BREED 500g 8588008528310
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 9109
Dogs Chef Angus Beef with Sweet potato Carrot ADULT 500 g 8588007416717
6,70 €
Jednotková cena: 13,40 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 12062
Dogs Chef Diet crispy turkey with cranberry senior light 500 g 8588007416656
6,90 €
Jednotková cena: 13,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre starších psov všetkých plemien s morčacím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 11506
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 12 kg 1
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Či máte doma šteniatko alebo aktívneho športovca, táto delikátna kombinácia morčacieho a bravčového mäsa so sladkými zemiakmi a papájou nenechá váhať...

Kód: 7901
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 2 kg 8588008528693 1
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien v záťaži a šteniatka s morkou a bravčovým mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 7907