Dog’s Chef Chicken with Sweet potato and Herbs SMALL BREED 6 kg

Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Bezobilninové krmivo pre dospelých psov malých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 6 kg.
Dostupnosť Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 11657
53 € / ks Jednotková cena: 8,83 € / 1 kg
Dog’s Chef Chicken with Sweet potato and Herbs SMALL BREED 6 kg
Neohodnotené
Značka: Dog's Chef
Jemné bylinkové kura starej mamy, so sladkými zemiakmi, je tou pravou voľbou pre psíky s citlivým zažívaním. Kuracie mäso je veľmi ľahko stráviteľné, obsahuje množstvo vitamínov, bielkovín a málo tuku. Blahodárne ovplyvňuje správnu funkciu nervov a svalov. Receptúra je doplnená o zmes byliniek ako majoránka, bazalka, oregano, šalvia, tymian a petržlen, ktoré zvyšujú jej chutnosť a liečivo pôsobia na organizmus. Túto ľahkú, zároveň veľmi zdravú a chutnú receptúru, ocení každý chlpáč. Pridané sú aj prebiotiká FOS a MOS, ktoré udržujú zdravý zažívací trakt a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám. Sú tak nepostrádateľnou zložkou pre zdravú črevnú mikroflóru.

Výhody krmiva: 


posilňuje imunitný systém
zabezpečuje zdravú kožu a srsť
vhodné pre psy s citlivým trávením
podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a funkciu srdca
zabezpečuje zdravú črevnú mikroflóru a zdravý zažívací trakt
pomáha k udržaniu zdravého pohybového aparátu


Zloženie: Kuracie mäso 55% (sušené kuracie mäso 27%, čerstvé kuracie mäso 26%, kurací vývar 2%), sladké zemiaky, hrášok, repná dreň, zemiaky,  ľanové semienka, doplnok omega 3, minerály, vitamíny, zeleninový vývar, majoránka, bazalka, oregano, šalvia, tymian, petržlen, FOS (96 mg/kg), MOS (24 mg/kg).
Neobsahuje umelé farbivá, ochucovadlá, konzervanty, ani sóju alebo akékoľvek obilniny.

Analytické zložky: surová bielkovina 29%, surové oleje a tuky 15%, surová vláknina 3,5%, surový popol 8,5%, vlhkosť 8%, *NFE 36%, vápnik 1,6%, fosfor 1,1%, omega3 1,2%, omega6 2,6%, *NFE - celkový podiel sacharidov

Metabolizovateľná energia: 371 kcal/100g

Doplnkové látky na 1kg: vitamín A 15000 MJ, vitamín D3 2000 MJ, vitamín E 95 MJ

Stopové prvky na 1kg: monohydrát síranu železnatého 50 mg, monohydrát síranu zinočnatého 50 mg, monohydrát síranu manganitého 35 mg, pentahydrát síranu mednatého 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1 mg.

Dávkovanie: Vždy kŕmte podľa stavu psa, prispôsobte množstvo krmiva jeho potrebám, požadovanej hmotnosti alebo fyzickej aktivite psa. 




Váha psa
Gramy na deň


1 - 3 kg
25 - 60


3 - 5 kg
60 - 85


5 - 7 kg
85 - 110


7 - 10 kg
110 - 145





Návod na používanie: Krmivo môže byť podávané suché, alebo zvlhčené teplou vodou do konzistencie, ktorá psovi vyhovuje. Pokiaľ týmto krmivom kŕmite prvý krát, odporúčame krmivo pridávať postupne po dobu niekoľkých dní, až úplne nenahradíte pôvodné krmivo. Požiadavky a potreby psov sa rôznia a môžu sa líšiť od našich údajov. Ak krmivo podávate s vodou, nenechávajte zmes v miske dlhšie ako dve hodiny. Vždy zaistite dostatočný prísun čerstvej pitnej vody.

Skladovanie: Krmivo skladujte v chladnom a suchom prostredí, vždy dobre uzatvorené.

Výrobca: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Dodávateľ: GILTRADE s.r.o. , Kráľová pri Senci 480, Kráľová pri Senci 900 50, IČO 44 748 761, IČ DPH SK2022811219

Balenie 6 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Dog's Chef granule pre psov
Hmotnosť: 6.3 kg
EAN: 8588007416397
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8588007416397
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

GILTRADE s .r. o.

Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko

info@dogschef.sk

Výrobná spoločnosť : GILTRADE s .r. o.
Adresa : Kráľová pri Senci 480, 900 50 Kráľová pri Senci, Slovensko
E-mail : info@dogschef.sk

Podobné produkty

DOGS CHEF Italian Bufffalo Lamb wit Sweet Potato and Basil ACTIVE BREED 6 kg 1
63 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Exkluzívna kombinácia červeného mäsa z byvola, jahňaťa a hovädzieho v spojení so skvelou zeleninou je skutočným zážitkom pre najnáročnejších psích vytrvalcov...

Kód: 7904
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 12 kg 8588007416830
89 €
Jednotková cena: 7,42 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 12 kg.

Kód: 11658
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 2kg Senio Light 8588008528006
Akcia
18,50 €
Jednotková cena: 9,25 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre seniorov alebo psov s nadváhou.

Kód: 7334
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg All puppies
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Dog’s Chef Natural s morčacím mäsom, ryžou a ovsom je určené pre šteňatá malých a stredných plemien. Morčacie mäso poskytuje kvalitné bielkoviny a vitamíny,...

Kód: 7336
Dogs Chef Rabbit Turkey with Sweet potato and Blackberry 500g pre dospelych psov 8588008528587
Dog’s Chef Rabbit & Turkey with Sweet potato and Blackberry ADULT 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
7,40 €
Jednotková cena: 14,80 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s králičím mäsom. Balenie 500 g.

Kód: 19083
dogs chef herdwick minty lamb chops adult 2 kg 8588007416427
21,50 €
Jednotková cena: 10,75 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Balenie 2 kg.

Kód: 11660
Dogs Chef Turkey with white rice and seaweed 10kg Small breed
67 €
Jednotková cena: 6,70 € / 1 kg

Morčacie mäso s bielou ryžou a morskými riasami je ideálne krmivo pre malé plemená psov, vrátane tých, ktoré majú sklon k nadváhe. Obsahuje 32 % morčacieho...

Kód: 7325
DOGS CHEF Turkey Pork with Sweet Potato and Papaya SMALL ACTIVE BREED 12 kg 1
95 €
Jednotková cena: 7,92 € / 1 kg

Či máte doma šteniatko alebo aktívneho športovca, táto delikátna kombinácia morčacieho a bravčového mäsa so sladkými zemiakmi a papájou nenechá váhať...

Kód: 7901
Dogs Chef Lamb with brown rice and seaweed 6kg pre dospelych psov 8588008528754
Dog’s Chef Lamb with brown rice and seaweed ADULT 6kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
46,50 €
Jednotková cena: 7,50 € / 1 kg

Kvalitné krmivo s jahňacím mäsom a hnedou ryžou pre dospelých psov všetkých plemien.

Kód: 7349
Dogs Chef Salmon Haddock with Sweet potato and Asparagus ALL PUPPIES 6kg 8588008528204
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre šteňatá všetkých plemien s lososom a treskou. Balenie 6 kg.

Kód: 9063
DOGS CHEF Traditional French Duck a lOrange SMALL BREED 2kg 8588008528303
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Kompletné bezobilninové krmivo pre malých psov s kačacím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 9108
Dogs Chef Angus Beef with Cauliflower Carrot ACTIVE DOGS 2 kg 8588007416977
23 €
Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien v záťaži s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12184
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 6kg 8588007416236
54 €
Jednotková cena: 9 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 6 kg.

Kód: ABOV011494
dogs chef traditional french duck a lorange adult 6 kg 8588007416151
51 €
Jednotková cena: 8,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s kačacím mäsom. Balenie 6 kg.

Kód: 12325
dogs chef roasted scottish beef with carrots adult 2 kg 8588007416694
21 €
Jednotková cena: 10,50 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s hovädzím mäsom. Balenie 2 kg.

Kód: 12014
Dogs Chef Tuna Salmon with Sweet potato and Broccoli ADULT 2 kg 8588007416229
22 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s tuniakom a brokolicou. Balenie 2 kg.

Kód: 11451