CURLI Vrecko na pamlsky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výcvik psa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 7640144829506 |
| Délka: | 27,50 cm |
| Šířka: | 14,00 cm |
| Hloubka: | 4,00 cm |
| Objem: | 1540,00 cm3 |
| Nomenclature: | 42010000 |
| EAN: | 7640144829506 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | curli AG |
|---|---|
| Adresa : | Sonnhaldenstrasse 63c 6331 Hünenberg Switzerland |
| E-mail : | info@mycurli.com |
Súvisiaci tovar
Chutné a jemné kuracie pamlsky, ideálne na odmenu a maškrtenie pre vašich štvornohých priateľov.
Chutné a zdravé polomäkké pamlsky pre psov, bez lepku a umelých farbív, obohatené o hodnotné oleje a minerály, s vysokým obsahom čerstvého mäsa.
Mäkké pochúťky v tvare krúžkov pre psov Soft Rolls s príchuťou hovädzieho. Balenie: 200g
Pochúťka pre psov kostičky s držkami Bone Tripe Mini. Balenie: 200g
Tréningová odmena (pochúťka ) pre psov StarSnack "Hearts" v 150g balení.
Podobné produkty
Taška na tréning-Praktická taška na tréning s dostatkom miesta na maškrty, kľúče, mobilný telefón a mnoho ďalšieho-Vrecká na zips-Karabína na kľúče vo...
Pamlskovník - Buďte vždy pripravení trénovať- Pohodlná spona na pripevnenie- Kryt so šnúrkou- Veľkosť: 250ml- Materiál: polyester, neoprénVyrobené: V Číne....
Pamlskovník - Buďte vždy pripravení trénovať- Pohodlná spona na pripevnenie- Kryt so šnúrkou- Veľkosť: 250ml- Materiál: polyester, neoprénVyrobené: V Číne....
Taška na tréning-Praktická taška na tréning s dostatkom miesta na maškrty, kľúče, mobilný telefón a mnoho ďalšieho-Vrecká na zips-Karabína na kľúče vo...
Pamlskovník - Buďte vždy pripravení trénovať- Pohodlná spona na pripevnenie- Kryt so šnúrkou- Veľkosť: 250ml- Materiál: polyester, neoprénVyrobené: V Číne....
Tréningová hračka pre veľké psy na učenie a trénovanie s pozitívnou motiváciou. Farba: oranžová; Veľkosť: M (20x7cm)
Tréningová hračka pre veľké psy na učenie a trénovanie s pozitívnou motiváciou. Farba: modrá; Veľkosť: L (25x8cm)
Pamlskovník - Buďte vždy pripravení trénovať- Pohodlná spona na pripevnenie- Kryt so šnúrkou- Veľkosť: 250ml- Materiál: polyester, neoprénVyrobené: V Číne....
Výcvikový prípravok pre šteňatá. Pravidelným používaním sa šteňa ľahko naučí chodiť na jemu vyhradené miesto. Prípravok používajte...
Taška na tréning-Praktická taška na tréning s dostatkom miesta na maškrty, kľúče, mobilný telefón a mnoho ďalšieho-Vrecká na zips-Karabína na kľúče vo...
Sisalový dummy pre psa na výcvik s rozmerom 26x4cm a váhou cca 190g
Vrecko na snacky s reflexnými prvkami s rozmerom Ø9x11cm. Farba: čierna/červená
Tréningová hračka pre stredné psy na učenie a trénovanie s pozitívnou motiváciou. Farba: malinová; Veľkosť: M (20x7cm)
Tréningová hračka pre malé psy na učenie a trénovanie s pozitívnou motiváciou. Farba: modrá; Veľkosť: S (15x6cm)
Výcviková pomôcka - kliker.
