Calibra VD Dog konzerva Hypoallergenic Insect and salmon 400g

Neohodnotené
Značka: Calibra
Kompletné vlhké diétne krmivo pre psov trpiacich alergiami. Obsahuje hmyz a lososa. Balenie 400g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 8444
4 € –7 % 3,69 € / ks Jednotková cena: 9,23 € / 1 kg
Calibra VD Dog konzerva Hypoallergenic Insect and salmon 400g
Neohodnotené
Značka: Calibra
Calibra VD Dog konzerva Hypoallergenic Insect and salmon 400g 8595706702126
4 € –7 %

Calibra VD Dog konzerva Hypoallergenic Insect and salmon 400g

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. v prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

 

Kompletné vlhké diétne krmivo pre psov na zníženie neznášanlivosti voči zložkám a živinám krmív. Podporuje funkcie kože pri dermatózach a nadmernej strate srsti.

Veterinárne diéty Calibra pomáhajú riešiť najčastejšie zdravotné problémy psov a mačiek. Receptúry zahŕňajú nielen rad suchého krmiva, ale aj alternatívy v podobe konzervovaných diét. Je to najmä pri tých prípadoch zdravotných ťažkostí, kde to má fyziologické opodstatnenie z hľadiska stráviteľnosti a kde býva najväčší problém s príjmom granulovanej potravy. Rad konzerv je koncepčne založený na rovnakej filozofii ako suché diéty, takže sa môžu vzájomne doplňovať.

Dôraz na rešpektovanie aktuálnych nezávislých štúdií a použitie najkvalitnejších surovín je tým, čo robí veterinárne diéty Calibra účinnými.

Calibra Veterinary Diets riešia u maznáčikov zdravotné problémy s pečeňou, kožou a srsťou, črevami a žalúdkom, močovými cestami, diabetes a obezitou, obličkami a srdcom, ako aj problémy s kĺbmi a celkovou regeneráciou.

Zloženie: hmyz (Hermetia illucens, 52 %), losos (15 %), hrachová múka, lignocelulóza, rybí olej (0,5 %), sušené riasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), l'anový olej (0,5 %), uhličitan vápenatý, Yucca schidigera (0,1 %), β-glukány (0,005 %), manán-oligosacharidy (0,004 %), frukto-oligosacharidy (0,002 %). Zdroj bielkovín: hmyz (Hermetia illucens), losos. Zdroje sacharidov: hrachová múka.

Analytické zložky: hrubý proteín 7 %, hrubý tuk 7 %, hrubý popol 2 %, vlhkosť 78 %, hrubá vláknina 0,6 %, vápnik 0,3 %, fosfor 0,25 %, sodík 0,3 %, omega-3 mastné kyseliny 0,3 %, omega-6 mastné kyseliny 0,6 %, EPA (20:5 n-3) 0,05 %, DHA (22:6 n-3) 0,15 %, LA (18:2 n-6) 0,5 %

Nutričné aditíva v 1 kg: vitamín A (3a672a) 3 000 IU, vitamín D3 (3a671) 160 IU, vitamín E (3a700) 160 mg, vitamín C (3a312) 80 mg, vitamín B1 (3a821) 2,5 mg, vitamín B2 (3a825i) 3 mg, vitamín B6 (3a831) 2 mg, vitamín B12 0,03 mg, niacínamid (3a315) 14 mg, D-pantotenát vápenatý (3a841) 4 mg, kyselina listová (3a316) 0,4 mg, biotín (3a880) 0,4 mg, zinok (3b606) 22 mg, železo (3b106) 10 mg, mangán (3b504) 11,5 mg, jód (3b201) 0,65 mg, meď (3b406) 0,8 mg, selén (3b810) 0,03 mg, L-karnitín (3a910) 55 mg

Metabolizovateľná energia: 1 065 kcal/kg

Dávkovanie: 

Váha dospelého psa (kg):

2,5

5

7,5

10

20

30

40

50

Denná dávka (g):

140

290

380

490

830

1 050

1 350

1 630

 

Krmný návod: Kompletné krmivo. Pred použitím a pred predĺžením času použitia sa odporúča vyžiadať si stanovisko veterinárneho lekára. Vhodná kombinácia podstatných nutričních charakteristík, podl’a potreby. Vysoký obsah kyseliny linolovej a kyseliny ikozapentaénovej a kyseliny dokozahexaénovej spolu. Doba používania na zníženie neznášanlivosti by mala byť 3 až 8 týždňov: ak zmiznú príznaky neznášanlivosti, tak toto krmivo možno skrmovať prvýkrát do jedného roka. Doba používania na podporu funkcie pokožky: prvýkrát do 2 mesiacov.  Čerstvá voda na pitie by mala byť vždy k dispozícii.  Odporúčané denné množstvá sú uvedené v pokynoch na kŕmenie.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Dodatočné parametre

Kategória: Potravinová intolerancia psa
Hmotnosť: 0.45 kg
EAN: 8595706702133
Veľkosť plemena: veľmi malé,malé,stredné,veľké,obrie
Vek psa: pre dospelé psy
Zloženie: Bez obilnín
EAN: 8595706702133
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Vafo Praha s.r.o.

Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika

info@vafo.cz

Výrobná spoločnosť : Vafo Praha s.r.o.
Adresa : Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
E-mail : info@vafo.cz

Podobné produkty

trovet pes tpd hypoallergenic turkey konzerva pre psov 400 g 8716811000758
3,98 €
4,40 € (–9 %)
Jednotková cena: 9,95 € / 1 kg

Kompletné, ľahko stráviteľné diétne krmivo pre psy s hypersenzitivitou organizmu. Balenie 400 g.

Kód: 17603
Farmina Vet Life dog Ultrahypo konz 300 g 8606014106404
3,76 €
4,19 € (–10 %)
Jednotková cena: 12,53 € / 1 kg

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že: Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom Budete pravidelne...

Kód: 7746
4Vets NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE ALLERGY Lamb 400g pre psov s potravinovou intoleranciou (Jahňa)
5,35 €
Jednotková cena: 13,37 € / 1 kg

Bezobilné, monoproteínové krmivo s jahňacím mäsom, pre dospelé psy všetkých plemien trpiacich alergiou alebo intoleranciou na niektoré druhy živočíšnych...

Kód: COBBYS40483
royal canin hypoallergenic moderate calorie granule pre psov s neziaducimi reakciami na potravu a sklony k nadvahe 501
110,10 €
Jednotková cena: 7,86 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov, ktorí trpia potravinovými alergiami a majú sklony k nadváhe. Balenie 14 kg.

Kód: 11888
Hypoallergenic Lamb LRD dog 400g
4,40 €
Jednotková cena: 11 € / 1 kg

Kompletné, ľahko stráviteľné détne krmivo pre psy s hypersenzitivitou organizmu. Balenie 400g.

Kód: 15164
4Vets AIR DRIED NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE ALLERGY 1kg sušené krmivo pre psov s potravinovou intoleranciou
21,27 €
Jednotková cena: 21,27 € / 1 kg

Sušené krmivo pre psov s potravinovou intoleranciou. Sušené krmivo je moderný koncept kŕmenia dospelých psov, ktorý kombinuje chrumkavosť suchého krmiva a...

Kód: COBBYS40655
specific cdd food allergy management granule pre psov 2 kg 5701170110210 2
22,59 €
Jednotková cena: 11,30 € / 1 kg

Dietetické krmivo s vajcom a ryžou na potravinové alergie a intolerancie pre psov. Balenie 2 kg.

Kód: 10762
farmina vet life dog hypoal egg rice granule pre psy 12 kg 8010276025425
99,48 €
109,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 8,29 € / 1 kg

Kompletné dietetické krmivo s vajcom a ryžou pre psov s potravinovou intoleranciou a alergiou. Balenie 12 kg.

Kód: 10126
MONGE VetSolution Hypo Monoprotein Lamb 400g jahňacia diétna paštéta pre psov na zníženie intolerancií na zložky a živiny
2,62 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION CANINE HYPO MONOPROTEIN LAMB* je kompletné diétne krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté na zníženie intolerancie na zložky a živiny. Toto...

Kód: COBBYS70082051
farmina vet life dog hypoal fish potato granule pre psy 12 kg 8010276025418
99,48 €
109,99 € (–9 %)
Jednotková cena: 8,29 € / 1 kg

Kompletné dietetické krmivo s rybou a zemiakmi pre psov s potravinovou intoleranciou a alergiou. Balenie 12 kg.

Kód: 10128
OBC026188 1754383365
123,21 €
Jednotková cena: 10,27 € / 1 kg

Hypoalergénne diétne krmivo s hmyzom a hráškom pre psov s dermatologickými a tráviacimi problémami.Zloženie: sušený hmyz,žltý hrášok,sušená jablková...

Kód: PHARMAOBC026188
Royal Canin VHN dog sensitivity chicken dog konzerva pre psy 410 g 9003579026595
4,70 €
Jednotková cena: 11,19 € / 1 kg

Diéta pre psov, trpiacich potravinovými alergiami a problémami s kožou a s trávením. S kuraťom. Balenie 410 g.

Kód: 8087
specific cdd hy food allergy management granule pre psov 2 kg 5701170110319
22,59 €
Jednotková cena: 11,30 € / 1 kg

Dietetické krmivo s lososom a ryžou na potravinové alergie a intolerancie pre psov. Balenie 2 kg.

Kód: 10764
MONGE VetSolution Hypo Monoprotein Duck 400g kačacia diétna paštéta pre psov na zníženie intolerancií na zložky a živiny
2,62 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION CANINE HYPO MONOPROTEIN DUCK* je kompletné diétne krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté na zníženie intolerancie na zložky a živiny. Toto...

Kód: COBBYS70082044
royal canin vhn hypoallergenic small dog granule pre psy 1 kg 3182550758307
13,90 €
Jednotková cena: 13,90 € / 1 kg

Špeciálna diéta pre psov malých plemien trpiacich potravinovými alergiami. Balenie 1 kg.

Kód: 11882
OBC025439 1730302955
2,54 €
Jednotková cena: 13,03 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo so zníženým obsahom kvalitných bielkovín a fosforu pre dospelých psov určené na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej...

Kód: PHARMAOBC025439