Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g

Neohodnotené
Značka: Calibra
Kompletné diétne krmivo pre mačky. Účel použitia: Obmedzenie črevných resorpčných ochorení . Kompenzácia maldigescie. Exokrinná pankreatická nedostatočnosť. Kŕmny...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2026
Kód: PHARMAOBC025817
2,30 € / ks Jednotková cena: 11,50 € / 1 kg
Calibra VD Cat Gastrointestinal konzerva 200 g
Neohodnotené
Značka: Calibra

Účel použitia: obmedzenie akútnych črevných resorpčných ochorení, kompenzácia maldigescie

Indikácie: akútne/chronické problémy s tráviacim traktom (gastritída, gastroenteritída, kolitída, IBD), alergie, potravinové intolerancie, maldigescia, exokrinné pankreatické insuficiencie

Zloženie: morka, losos, tuniak, prírodná ryža, jablko, kvasnice, lososový olej, liečivá zemina, Yucca schidigera, FOS, MOS, uhličitan vápenatý, chlorid sodný 

Analytické složky: hrubý protein 9,3 %, hrubý tuk 4,1 %, hrubá vláknina 0,6 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 80 %, vápník 0,34 %, sodík 0,14 %, draslík 0,27 %, omega-3 mastné kyseliny 0,1 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 5000 I.E., Vitamín D3 300 I.E., Vitamín E 90 mg, Zinek (chelát zinku a aminokyseliny, hydrát) 15 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 3 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg, taurin 700 mg

Technologické doplňkové látky v 1 kg: lecitin 1200 mg, sepiolit 700 mg

Metabolizovatelná energie: 108 kcal/100g, 452 kJ/100g

Pokyny pro krmení: před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Používat během období akutního průjmu a následné rekonvalescence. Denní dávka by měla být rozdělena na několik menších porcí během dne. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Denní dávky jsou uvedeny  v tabulce. Denní dávku je třeba přizpůsobit věku, kondici a aktivitě zvířete. Krmivo podávejte při pokojové teplotě. 

Doporučená doba použití: o době používání krmiva by měl rozhodnout veterinář.  V období akutních gastrointestinálních problémů 1-2 týdny, při kompenzaci maldigesce 3-12 týdnů, v případě chronické pankreatické nedostatečnosti celoživotně.  

Váha mačky (kg)

Denná dávka (g)

2 - 3 kg

184 - 245g

4 - 5 kg

223 - 345g

6 - 7 kg

292 - 432g

8 - 9 kg

354 - 500g

Dodatočné parametre

Kategória: Tráviaci aparát mačky
Hmotnosť: 0.2 kg
EAN: 8595706704274
EAN: 8595706704274

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Vafo Praha s.r.o.

Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika

info@vafo.cz

Výrobná spoločnosť : Vafo Praha s.r.o.
Adresa : Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
E-mail : info@vafo.cz

Podobné produkty

royal canin vhn cat git moderate calories granule pre macky 2 kg 3182550771290
29,67 €
Jednotková cena: 14,84 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre mačky s poruchami trávenia a sklonom k nadváhe. Balenie 2 kg.

Kód: 11828
OBC022254 1654083082
2,55 €
Jednotková cena: 12,75 € / 1 kg

Diétne krmivo pre dospelé mačky s ľahkou stráviteľnosťou a nízkym obsahom uhľohydrátov, podporuje zdravú črevnú mikroflóru.

Kód: PHARMAOBC022254
OBC010730 1439534373
54,90 €
63,98 € (–14 %)
Jednotková cena: 10,98 € / 1 kg

Podpora správnej výživy počas rekonvalescencie. Obsahuje kuracie mäso, ideálne na zmiernenie symptómov akútnych porúch vstrebávania.

Kód: PHARMAOBC010730
OBC022398 1655804260
11,29 €
11,87 € (–4 %)
Jednotková cena: 12,54 € / 1 kg

Špeciálna diéta pre mačky, vyrobená z vysoko kvalitného proteínu, vhodná pri enteritíde, gastritíde, hnačkách, IBD, EPI a malabsorpcii.

Kód: PHARMAOBC022398
farmina vet life cat gastrointestinal konzerva pre macky 85 g 8010276032638
1,68 €
Jednotková cena: 19,76 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre mačky s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 85 g.

Kód: 10161
OBC022993 1668435571
1,86 €
Jednotková cena: 18,60 € / 1 kg

Vysoko stráviteľné kompletné diétne jedlo, ktoré sa používa na zmiernenie porúch absorpcie živín v črevách a na kompenzáciu zlého trávenia.

Kód: PHARMAOBC022993
Royal Canin VHN cat gastrointestinal Fibre response kapsicka pre macky 12 x 85 g 9003579023778
15,94 €
Jednotková cena: 15,63 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre mačky, ktoré trpia miernou zápchou alebo zníženou funkciou čriev. Balenie 12x85g.

Kód: 8832
MONGE VetSolution Cat Gastrointestinal 400g diétne suché krmivo pre mačky na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
7,21 €
Jednotková cena: 18,03 € / 1 kg

Monge VetSolution Gastrointestinal Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie porúch črevnej absorpcie. Obsahuje koncentrát...

Kód: COBBYS70081504
OBC022715 1664520864
25,43 €
Jednotková cena: 12,72 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre mačky s lososom a sleďom; bez obilnín, zmierňuje tráviace problémy, ideálne pre citlivé žalúdky.

Kód: PHARMAOBC022715
OBC021145 1737706434
3,09 €
Jednotková cena: 15,45 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo s lososom a hráškom pre mačky s akútnymi poruchami tráviaceho traktu. Balenie 200g.

Kód: 1162
hills diet cat stew chicken rice and vegetables konzerva 82 g 52742021546
1,95 €
Jednotková cena: 23,78 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo v konzerve pre mačky s poruchami tráviaceho traktu a resorpcie. Balenie 82 g.

Kód: 10509
specific fiw digestive support pre macky 100 g 5701170823394 1
1,40 €
Jednotková cena: 14 € / 1 kg

Kompletne a nutrične vyvážená konzerva na problémy s trávením pre mačky. Balenie 100 g.

Kód: 10844
MONGE VetSolution Cat Gastrointestinal 1,5kg diétne suché krmivo pre mačky na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
21,88 €
Jednotková cena: 14,59 € / 1 kg

Monge VetSolution Gastrointestinal Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie porúch črevnej absorpcie. Obsahuje koncentrát...

Kód: COBBYS70081511
OBC022944 1669287116
26,97 €
Jednotková cena: 13,49 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre mačky s obsahom sleďa a hrášku, ideálne na zníženie tráviacich problémov, podporu liečenia gastroenteritíd.

Kód: PHARMAOBC022944
OBC007208 1382091770
25,76 €
27,99 € (–7 %)
Jednotková cena: 12,88 € / 1 kg

Kompletné dietetické krmivo pre mačky s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 0,4 kg.

Kód: ABOV010163
OBC024512 1710918343
23,52 €
Jednotková cena: 19,60 € / 1 kg

Diétne krmivo pre mačky s poruchami absorpcie lipidov a pankreatitídou. Vyrobené z prémiových surovín pre zdravé trávenie.

Kód: PHARMAOBC024512