Brit Veterinary Diets GF dog Gastrointestinal 400 g konzerva

Neohodnotené
Značka: Brit
Dietetické vlhké krmivo s lososom a hráškom pre psov s akútnymi poruchami tráviaceho traktu. Balenie 400g.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 1167
4,28 € / ks Jednotková cena: 10,70 € / 1 kg
Brit Veterinary Diets GF dog Gastrointestinal 400 g konzerva
Neohodnotené
Značka: Brit

Brit Veterinary Diets GF dog Gastrointestinal 400 g konzerva

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. Budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. V prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

Brit Veterinary Diets GF dog Gastrointestinal  je kompletné krmivo bez obilnín pre psy s lososom a hráškom, určené na zmiernenie akútnych črevných a tráviacich ťažkostí.

Indikácie:

  • Gastrointestinálne ochorenia (hnačka, vracanie)
  • Upokojenie tráviaceho systému po hnačke alebo vracaní
  • Zápal pankreasu
  • Zvýšená plynatosť
  • Poruchy trávenia
  • Exokrinná pankreatická nedostatočnosť (EPI)

Kontraindikácie:

  • Šteniatka
  • Gravidné a dojčiace suky

Zloženie: losos (83%), voda (6%), zelený hrach (4%), pivovarské kvasnice (3%), lososový olej (2%), minerály, montmonirolinit (0,5%), sušená rasa (0,5% , Ascophyllum nodosum), mannán-oligosacharidy 0,012%), frukto-oligosacharidy (0,008%), juka mohave ( 0,008%), β-glukány (0,01%), rakytník (0,006%).

Kŕmna tabuľka:

Hmotnosť psa (kg):

5 – 10

10 – 30

30 – 60

Denná dávka (g):

200 – 400

400 – 900

900 – 1500

 

Metabolizovateľná energia: 1,015 kcal/kg

Analytické zložky: hrubý protein 9,0 %, hrubý tuk 7,0 %, hrubá vláknina 1,0 %, vlhkost 75 %, hrubý popel 3,0 %, vápník 0,2 %, fosfor 0,3 %, sodík 0,2 %, horcík 0,07%, draslík 0,3%, sodík 0,2%, omega-3 0,2%, omega-6 0,2%

Výživové prísady do 1 kg: hrubý protein 9,0 %, hrubý tuk 7,0 %, hrubá vláknina 1,0 %, vlhkost 75 %, hrubý popel 3,0 %, vápník 0,2 %, fosfor 0,3 %, sodík 0,2 %, horcík 0,07%, draslík 0,3%, sodík 0,2%, omega-3 0,2%, omega-6 0,2%

Technologické prísady na kg: Karbová guma (E 410) 5 000 mg.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte plechovku v chladničke a používajte do 2 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Psy
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8595602536153
EAN: 8595602536153

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Značka Brit patrí medzi lídrov v oblasti krmív pre domácich miláčikov ako synonymum pre kvalitné krmivá a doplnky pre domácich miláčikov. Ide o českú značku s dlhoročnou tradíciou, ktorej produkty sú známe po celej Európe – a obľúbené aj na Slovensku. Vznikla v 90. rokoch pod krídlami spoločnosti VAFO Praha ako rodinná firma. Dnes exportuje do viac ako 70 krajín sveta

Čo Brit ponúka?

Granule pre psov a mačky – príde si na to každé šteňa či senior

Konzervy, paštéty a kapsičky – s vysokým obsahom mäsa.

Maškrty a doplnky výživy – aj funkčné snacky pre zdravie kĺbov, srsti či imunity.

Rady produktov: Rady Brit sú rôzne línie krmív prispôsobené rôznym potrebám zvierat — od bežnej výživy po špeciálne diéty a krmivá pre malé zvieratá.

  • Brit Premium - Kvalitné krmivo za dostupnú cenu
  • Brit Care - Hypoalergénne krmivo bez obilnín
  • Brit Animals - Kompletná výživa pre hlodavce a králiky
  • Brit Fresh - Čerstvé mäso a lokálne suroviny
  • Brit Veterinary Diet - Veterinárne diéty pre špeciálne potreby
  • Brit Mono protein - Jednoduché konzervy s jedným druhom mäsa

Prečo si zákazníci Brit obľúbili?

  • Výborné zloženie, ktoré neobsahuje sóju, GMO ani umelé farbivá.

  • Mäso na prvom mieste – vysoký podiel kvalitných živočíšnych bielkovín.

  • Výborná znášanlivosť – aj pre psov a mačky s citlivým trávením.

  • Skvelé skúsenosti a tisíce pozitívnych recenzií od chovateľov aj bežných majiteľov.

  • Výborný pomer kvality a ceny – za dostupnú cenu dostanete to, čo vaši miláčikovia naozaj potrebujú.

 

Produkty sú navrhnuté tak, aby poskytli zvieratám všetko potrebné pre dlhý a zdravý život, s dôrazom na starostlivo vybrané zložky a prevenciu ochorení prostredníctvom výživy. 

Výrobná spoločnosť : Vafo Praha s.r.o.
Adresa : Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
E-mail : info@vafo.cz

Podobné produkty

OBC025067 1722332936
6,10 €
6,50 € (–6 %)
Jednotková cena: 30,50 € / 1 kg

Sú chutné a zdravé maškrty určené ako odmena pre psov s potravinovou intoleranciou a pre podporu kožnej funkciePamlsky predstavujú výborný doplnok stravy pre...

Kód: PHARMAOBC025067
OBC025986 1749463146
41,35 €
42,53 € (–2 %)
Jednotková cena: 2,76 € / 1 kg

Krmivo určené dospelým aktívnym psom. Táto výživná bezlepková receptúra dodá silu všetkým psom. Pre nezastaviteľných štvornohých športovcov.

Kód: PHARMAOBC025986
OBC025038 1724660649
7,20 €
7,44 € (–3 %)
Jednotková cena: 8 € / 1 kg

Monoproteíová hypoalergická diéta. Diétne kompletné krmivo bez obilnín pre dospelých psov s potravinovými intoleranciami alebo alergiami. Krmivo obsahuje...

Kód: PHARMAOBC025038
OBC025996 1749463146
38,62 €
39,73 € (–2 %)
Jednotková cena: 2,57 € / 1 kg

Vyvážené suché krmivo pre dospelé psy všetkých plemien, pestrá zmes granúl z červenej repy a kukurice, zdroj prebiotického inulínu a taurínu, bohaté na...

Kód: PHARMAOBC025996
OBC025994 1749463146
43,16 €
44,40 € (–2 %)
Jednotková cena: 2,88 € / 1 kg

Kompletné bezlepkové krmivo pre dospievajúcich psov s citlivým trávením od osem týždňov. Krmivo obsahuje špeciálne vyvážené množstvo vápnika a fosforu s...

Kód: PHARMAOBC025994
OBC025997 1749463146
30,31 €
31,18 € (–2 %)
Jednotková cena: 3,03 € / 1 kg

Lahodné granule pre psov malých plemien, s antioxidantmi pre normálny imunitný systém, prebiotický inulín pre optimálnu črevnú flóru, prispôsobená veľkosť...

Kód: PHARMAOBC025997
Calibra VD dog snack hypoallergenic 120 g 8595706701983
4,87 €
5,70 € (–14 %)
Jednotková cena: 40,58 € / 1 kg

Polovlhký pamlsok v tvare hviezdičky, pre psov trpiacich alergiami a kožnými problémami. Balenie 120g.

Kód: 8767
OBC022856 1666596406
24,88 €
Jednotková cena: 12,44 € / 1 kg

VetExpert VD dog 4T Hepatic 12 kgKompletné diétne krmivo pre dospelé psy, určené na podporu pečene v prípadoch chronického zlyhania pečene a na zníženie...

Kód: PHARMAOBC022856
OPTIMEAL Superpremium pre dospelych psov s hovadzim masom a brusnicami v zele 100 g 4820215369626
0,68 €
0,90 € (–24 %)
Jednotková cena: 6,80 € / 1 kg

OPTIMEAL™ Superpremium hovädzie s brusnicami v želé pre dospelých psov 100 g je kompletné a vyvážené krmivo, navrhnuté tak, aby podporovalo zdravie, vitalitu...

Kód: 5048
OBC025190 1726731575
7,80 €
Jednotková cena: 39 € / 1 kg

Sú chutné a zdravé maškrty pre podporu zdravého zníženie a udržanie hmotnosti, ktorými môžete odmeniť dospelých psov.Pamlsky predstavujú výborný doplnok...

Kód: PHARMAOBC025190
OBC025985 1749463145
38,93 €
40,06 € (–2 %)
Jednotková cena: 3,89 € / 1 kg

Vysoko energetické krmivo bohaté na hydinové bielkoviny. Receptúra je obohatená o vitamíny a minerály pre zdravý rast mačiatka. Prídavok lososového oleja...

Kód: PHARMAOBC025985
Calibra VD dog snack urinary care 120 g 8595706702003
4,77 €
5,70 € (–16 %)
Jednotková cena: 39,75 € / 1 kg

Polovlhký pamlsok v tvare hviezdičky, pre psov trpiacich na ochorenia močových ciest. Balenie 120g.

Kód: 8770
5904 10034 large
2,40 €
Jednotková cena: 20 € / 1 kg

Doplnkové krmivo pre psa podporuje zubnú hygienu a svieži dych.

Kód: PLACEK5904-10034
OBC025981 1750066945
31,30 €
35,98 € (–13 %)
Jednotková cena: 3,13 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre náročné domáce a vonku žijúce mačky

Kód: PHARMAOBC025981
OBC025984 1749463146
32,87 €
33,83 € (–2 %)
Jednotková cena: 3,29 € / 1 kg

Vyvážená zmes ingrediencií v hovädzom mäse poskytuje domácim a vonku žijúcim mačkám všetky dôležité živiny, ktoré každý deň potrebujú

Kód: PHARMAOBC025984
Specific cth healthy treats kosticky pre vsetky plemena psov 300g 5701170317947
5,20 €
5,50 € (–5 %)
Jednotková cena: 17,33 € / 1 kg

Pochúťka na redukciu hmotnosti a prevenciu obezity pre všetkých psov. Balenie 300 g.

Kód: 10812