Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi chicken 2 kg

Neohodnotené
Značka: Alleva

Vysoko kvalitné krmivo Neo Breeder s kuraťom určené pre dospelé psy stredne veľkých a veľkých plemien.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.10.2026
Kód: PHARMAOBC024658
12,20 € –11 % 10,81 € / ks Jednotková cena: 5,41 € / 1 kg
Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi chicken 2 kg
Neohodnotené
Značka: Alleva
OBC024658 1711616116
12,20 € –11 %

Neo Breeder je prvý rad krmív navrhnutý, vytvorený a testovaný v spolupráci s profesionálnymi chovateľmi na celom svete. Vybrané zložky funkčne doplňujú výživu psa, pričom osobitná pozornosť sa venuje kĺbom, tráviacemu systému, pokožke a srsti.

 

Zloženie: Sušené kuracie mäso (33%) (z toho 85% sušené a 15% čerstvé), ryža, raž, pšenica, kurací tuk (stabilizovaný prírodnými tokoferolmi), sušené morčacie mäso (5%), kukurica, sušená repná dužina, hydrolyzovaná kuracia pečeň, karobová múčka, koreň čakanky (zdroj inulínu a FOS) (0,30%), sušené inaktivované pivovarské kvasnice (zdroj MOS) (0,30%), glukozamín, chondroitín sulfát, šťava z juky (0,02%)

Analytické zložky: Bielkoviny 25,00%; tuky 14,00%; vláknina 2,50%; popol 8,50%; vápnik 1,50%; fosfor 1,10%; glukozamín 350mg/kg; chondroitín sulfát 300mg/kg

Metabolizovateľná energia (CEN): 3670 kcal/kg; 15,40 MJ/kg

Doplnkové látky na 1 kg: Výživné doplnkové látky: 3a672a Vitamín A 15200 IU, 3a671 vitamín D3 1000 IU, 3a700 vitamín E 100 mg, 3a821 vitamín B1 7,50 mg, 3a825ii vitamín B2 6 mg, 3a831 vitamín B6 3 mg, vitamín B12 0,05 mg, 3a314 niacín 40 mg, 3a880 biotín 0,10 mg, 3a316 kyselina listová 1 mg, 3a841 kalcium pantotenát, D-forma 25 mg, 3b101 železo (uhličitan železnatý (siderit) 70 mg, 3b603 zinok (oxid zinočnatý) 80 mg, 3b405 meď (pentahydrát síranu meďnatého) 7 mg, 3b203 jód (potiahnutý granulovaný jodičnan vápenatý bezvodý) 1,60 mg, E8 selén (seleničitan sodný) 0,20 mg. Antioxidanty: 1b306(i) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov 150mg

Dodatočné parametre

Kategória: Alleva granule pre psov
Hmotnosť: 2 kg
EAN: 8002754102353
EAN: 8002754102353

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Diusa Pet srl. 

SP 8 per Lardirago, 27010 Marzano (PV) , Italy

info@diusapet.com

Výrobná spoločnosť : Diusa Pet srl.
Adresa : SP 8 per Lardirago, 27010 Marzano (PV) , Italy
E-mail : info@diusapet.com

Podobné produkty

OBC021688 1643791771
75,86 €
83,85 € (–9 %)
Jednotková cena: 6,32 € / 1 kg

Kompletné ultraprémiové špičkové krmivo pre dospelé psy.Sušené kuracie mäso (40%), čerstvé vykostené kuracie mäso (20%), sušené kačacie mäso (10%), batáty,...

Kód: PHARMAOBC021688
obc019713 1600855673
63,87 €
70,60 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,32 € / 1 kg

Krmivo s vysokým obsahom kuracieho mäsa, sušenou tekvicou a hnedou ryžou. Balenie 12 kg.

Kód: 10107
OBC020005 1606730901
12,58 €
15,41 € (–18 %)
Jednotková cena: 6,29 € / 1 kg

Superprémiové krmivo s vysokým podielom kuracieho mäsa a morských rýb, ideálne na kontrolu hmotnosti malých a stredných plemien.

Kód: PHARMAOBC020005
obc019594 1600855569
52,10 €
57,59 € (–9 %)
Jednotková cena: 4,34 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo s bravčovým mäsom pre všetkých psov s citlivým trávením. Balenie 12 kg.

Kód: 10098
OBC024659 1711615692
44,50 €
50,68 € (–12 %)
Jednotková cena: 3,71 € / 1 kg

Alleva NEO BREEDER Puppy Medium & Maxi s jahňacím mäsom je vyvážené krmivo pre šteniatka stredných a veľkých plemien. Podporuje zdravý rast a vývoj s...

Kód: PHARMAOBC024659
obc019710 1600855660
14,26 €
17,96 € (–20 %)
Jednotková cena: 7,13 € / 1 kg

Krmivo s vysokým obsahom jahňacieho mäsa, sušenou tekvicou a hnedou ryžou.

Kód: PHARMAOBC019710
obc019603 1600855610
19,63 €
24,75 € (–20 %)
Jednotková cena: 9,82 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo z oceánskych rýb pre šteňatá a laktujúce suky malých plemien.

Kód: PHARMAOBC019603
OBC021693 1643871309
77,49 €
85,67 € (–9 %)
Jednotková cena: 6,46 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá stredne veľkých plemien a pre gravidné a laktujúce suky,Sušené kuracie mäso (40%), vykostené čerstvé kuracie mäso (20%), sušené...

Kód: PHARMAOBC021693
obc019711 1600855664
63,87 €
70,60 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,32 € / 1 kg

Superprémiové krmivo s nízkym obsahom obilovín pre šteňatá.Sušené kuracie mäso 35%,čerstvé vykostené kuracie mäso 20%,hnedá ryža,rybí tuk, hrach.škrob,sušená...

Kód: PHARMAOBC019711
OBC021707 1643882330
71,33 €
78,88 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,94 € / 1 kg

Superprémiové krmivo s nízkym obsahom obilovín pre dospelé psy.Sušené morské ryby 32%,čerstvé morské ryby 20%,hnedá ryža,rybí tuk, hrach.škrob,sušená...

Kód: PHARMAOBC021707
obc019586 1600855547
15,73 €
17,38 € (–9 %)
Jednotková cena: 7,87 € / 1 kg

Bezgluténové krmivo z jahňacieho mäsa pre šteňatá malých a stredných plemien s citlivým trávením.

Kód: PHARMAOBC019586
obc019597 1600855577
17,28 €
21,78 € (–20 %)
Jednotková cena: 8,64 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo s jahňacím a srnčím mäsom pre dospelých psov malých plemien.

Kód: PHARMAOBC019597
OBC020785 1622178068
17,28 €
21,78 € (–20 %)
Jednotková cena: 8,64 € / 1 kg

Kompletné ultraprémiové špičkové krmivo pre dospelé psy.Sušené jahňacie mäso 35%,čerstvé jahňacie mäso 20%,sušené srnčie mäso 10%,batáty,rybí tuk,vláknina z...

Kód: PHARMAOBC020785
obc019605 1600855621
13,46 €
16,96 € (–20 %)
Jednotková cena: 6,73 € / 1 kg

Superprém. krmivo s nízkym obsahom obilovín pre dospelé psy.Sušené kuracie mäso 32%,čerstvé vykostené kuracie mäso 20%,hnedá ryža,rybí tuk,...

Kód: PHARMAOBC019605
obc019706 1600855641
70,83 €
78,31 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,90 € / 1 kg

Superpremiové krmivo s nízkym obsahom obilovín pre dospelé psy.Sušené morské ryby 30%,čerstvé morské ryby 20%,hnedá ryža,rybí tuk, hrach.škrob,sušená...

Kód: PHARMAOBC019706
OBC020786 1622178073
85,97 €
95,04 € (–9 %)
Jednotková cena: 7,16 € / 1 kg

Kompletné ultraprémiové špičkové krmivo pre dospelé psy.Sušené morské ryby (40%), čerstvé morské ryby (20%), batáty, rybí tuk, hrachový škrob, vláknina z...

Kód: PHARMAOBC020786