Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi chicken 12 kg

Neohodnotené
Značka: Alleva
Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi chicken 12 kgAlleva NEO BREEDER Dog Adult Medium & Maxi Chicken je ideálne krmivo pre dospelých...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
1.10.2026
Kód: PHARMAOBC024657
43,86 € –9 % 39,66 € / ks Jednotková cena: 3,30 € / 1 kg
Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi chicken 12 kg
Neohodnotené
Značka: Alleva
OBC024657 1711615692
43,86 € –9 %
Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi chicken 12 kg

Alleva NEO BREEDER Dog Adult Medium & Maxi Chicken je ideálne krmivo pre dospelých psov stredných a veľkých plemien. S bohatým obsahom kvalitného kuracieho mäsa, toto krmivo zabezpečuje potrebné bielkoviny pre udržanie svalovej hmoty a vitality. Obsahuje prírodné zložky, vitamíny a minerály, ktoré podporujú zdravie srsti a imunitu.

Zloženie: Sušené kuracie mäso (33%) (z toho 85% sušené a 15% čerstvé), ryža, raž, pšenica, kurací tuk (stabilizovaný prírodnými tokoferolmi), sušené morčacie mäso (5%), kukurica, sušená repná dužina, hydrolyzovaná kuracia pečeň, karobová múčka, koreň čakanky (zdroj inulínu a FOS) (0,30%), sušené inaktivované pivovarské kvasnice (zdroj MOS) (0,30%), glukozamín, chondroitín sulfát, šťava z juky (0,02%).
.
Doplnkové látky na 1 kg – Výživné doplnkové látky: 3a672a Vitamín A 15200 IU, 3a671 vitamín D3 1000 IU, 3a700 vitamín E 100 mg, 3a821 vitamín B1 7,50 mg, 3a825ii vitamín B2 6 mg, 3a831 vitamín B6 3 mg, vitamín B12 0,05 mg, 3a314 niacín 40 mg, 3a880 biotín 0,10 mg, 3a316 kyselina listová 1 mg, 3a841 kalcium pantotenát, D-forma 25 mg, 3b101 železo (uhličitan železnatý (siderit) 70 mg, 3b603 zinok (oxid zinočnatý) 80 mg, 3b405 meď (pentahydrát síranu meďnatého) 7 mg, 3b203 jód (potiahnutý granulovaný jodičnan vápenatý bezvodý) 1,60 mg, E8 selén (seleničitan sodný) 0,20 mg. Antioxidanty: 1b306(i) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov 150mg

Priemerné hodnoty: Bielkoviny 25,00%; tuky 14,00%; vláknina 2,50%; popol 8,50%; vápnik 1,50%; fosfor 1,10%; glukozamín 350mg/kg; chondroitín sulfát 300mg/kg
Metabolizovateľná energia (CEN): 3670 kcal/kg; 15,40 MJ/kg

Návod na podávanie: Pozri tabuľku. Odporúča sa kŕmny prechod v trvaní dvoch týždňov, kedy sa postupne zvyšuje podiel nového krmiva a znižuje podiel pôvodne podávaného krmiva v kŕmnej dávke. Uschovajte uzatvorené na suchom a chladnom mieste. Vyrobené 18 mesiacov pred dátumom minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale. Vyrobené zo surovín prednostne pochádzajúcich zo severného Talianska. Hmotnosť netto, odporúčané dávkovanie, dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže : Pozri obal.

V Taliansku vyrobila spoločnosť: Diusa Pet srl. SP 8 per Lardirago, 27010 Marzano (PV) - società unipersonale
Registračné číslo fabriky: αIT000225PV www.diusapet.com. customercare@diusapet.com

Dodatočné parametre

Kategória: Alleva granule pre psov
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 8002754102452
EAN: 8002754102452

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Diusa Pet srl. 

SP 8 per Lardirago, 27010 Marzano (PV) , Italy

info@diusapet.com

Výrobná spoločnosť : Diusa Pet srl.
Adresa : SP 8 per Lardirago, 27010 Marzano (PV) , Italy
E-mail : info@diusapet.com

Podobné produkty

obc019711 1600855664
63,87 €
70,60 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,32 € / 1 kg

Superprémiové krmivo s nízkym obsahom obilovín pre šteňatá.Sušené kuracie mäso 35%,čerstvé vykostené kuracie mäso 20%,hnedá ryža,rybí tuk, hrach.škrob,sušená...

Kód: PHARMAOBC019711
obc019705 1600855636
15,35 €
16,96 € (–9 %)
Jednotková cena: 7,68 € / 1 kg

Low grain granule s vysokým obsahom kuracieho mäsa, sušenou tekvicou a hnedou ryžou.

Kód: PHARMAOBC019705
OBC027276 1780647014
16,46 €
18,35 € (–10 %)
Jednotková cena: 8,23 € / 1 kg
Kód: PHARMAOBC027276
OBC020392 1616068112
15,55 €
16,63 € (–6 %)
Jednotková cena: 7,78 € / 1 kg

Superprémiové krmivo pre dospelé psy s kuracím mäsom, ryžou a morské ryby. Bohaté na bielkoviny a tuky, podporuje zdravie a vitalitu.

Kód: PHARMAOBC020392
OBC020785 1622178068
17,28 €
21,78 € (–20 %)
Jednotková cena: 8,64 € / 1 kg

Kompletné ultraprémiové špičkové krmivo pre dospelé psy.Sušené jahňacie mäso 35%,čerstvé jahňacie mäso 20%,sušené srnčie mäso 10%,batáty,rybí tuk,vláknina z...

Kód: PHARMAOBC020785
alleva natural dog fish pumpkin adult mini granule pre psov 2 kg 8002754002097 1
17,02 €
18,82 € (–9 %)
Jednotková cena: 8,51 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo s obsahom oceánskych rýb, sušenou tekvicou a hnedou ryžou.

Kód: PHARMAOBC019742
obc019603 1600855610
19,63 €
24,75 € (–20 %)
Jednotková cena: 9,82 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo z oceánskych rýb pre šteňatá a laktujúce suky malých plemien.

Kód: PHARMAOBC019603
obc019594 1600855569
52,10 €
57,59 € (–9 %)
Jednotková cena: 4,34 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo s bravčovým mäsom pre všetkých psov s citlivým trávením. Balenie 12 kg.

Kód: 10098
OBC024651 1711616333
41,43 €
46,79 € (–11 %)
Jednotková cena: 3,45 € / 1 kg

Alleva NEO BREEDER dog adult medium & maxi lamb 12 kgAlleva NEO BREEDER Dog Adult Medium & Maxi Lamb je ideálne krmivo pre dospelých psov...

Kód: PHARMAOBC024651
obc019569 1600855536
14,30 €
17,33 € (–17 %)
Jednotková cena: 7,15 € / 1 kg

Bezgluténové krmivo z oceánskych rýb a jahňacieho mäsa pre psov s citlivým trávením.

Kód: PHARMAOBC019569
OBC023302 1686138372
38,90 €
42,84 € (–9 %)
Jednotková cena: 7,78 € / 1 kg

kompletné diétne krmivo pre psy v každom veku(ALS pre šteňatá aj dosp),kt.je vďaka vhodnej kombinácii esenciálnych nutričných charakteristík odporúčané na...

Kód: PHARMAOBC023302
OBC021691 1643883181
85,97 €
95,04 € (–9 %)
Jednotková cena: 7,16 € / 1 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy, bohaté na morské ryby, batáty a zdravé fytonutrienty. Vysoký obsah bielkovín a tukov pre optimálnu výživu.

Kód: PHARMAOBC021691
obc019706 1600855641
70,83 €
78,31 € (–9 %)
Jednotková cena: 5,90 € / 1 kg

Superpremiové krmivo s nízkym obsahom obilovín pre dospelé psy.Sušené morské ryby 30%,čerstvé morské ryby 20%,hnedá ryža,rybí tuk, hrach.škrob,sušená...

Kód: PHARMAOBC019706
obc019715 1600855684
16,24 €
17,96 € (–9 %)
Jednotková cena: 8,12 € / 1 kg

Superprém.krmivo s nízkym obsahom obilovín pre šteňatá psy.Sušené kuracie mäso 40%,čerstvé vykostené kuracie mäso 20%,hnedá ryža,rybí tuk, hrach.škrob,sušená...

Kód: PHARMAOBC019715
obc019598 1600855582
21,02 €
23,25 € (–9 %)
Jednotková cena: 10,51 € / 1 kg

Bezobilninové krmivo s obsahom oceánskych rýb pre dospelých psov malých plemien.

Kód: PHARMAOBC019598
obc019602 1600855605
17,75 €
19,62 € (–9 %)
Jednotková cena: 11,83 € / 1 kg

Kompletné ultraprémiové špičkové krmivo pre mačiatka.Sušené kuracie mäso 42%,čerstvé vykostené kuracie mäso 20%,sušené kačacie mäso 12%,batáty,rybí...

Kód: PHARMAOBC019602