Royal Canin VHN urinary SO moderate calories granule pre mačky 1,5 kg
Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:
- ste sa pred začatím kŕmenie poradili s veterinárnym lekárom
- budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
- v prípade zhoršenie zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára
Mačky s ochorením močového ústrojenstva by mali byť liečené diétou, ktorá podporuje zdravie močových orgánov. Ochorenie močových ciest môže mať za následok tvorbu močových kameňov (okrem iného struvitové a kalcium oxalátové kamene). Výrobky ROYAL CANIN VD URINARY S/O boli vyvinuté na podporu liečby zápalu močového mechúra a pôsobia proti vzniku močových kameňov.
Špecifické vlastnosti produktu:
- Rozklad struvitových kameňov: Urinary S/O Moderate Calorie napomáha účinne rozkladať struvitové kamene.
- Znížený príjem kalórií: diéta s redukovanou kalorickou hodnotou zamedzuje u mačiek so sklonmi k nadváhe (napr. po kastrácii, chov v byte) nárastu hmotnosti.
- Zvýšenie objemu moču: receptúra napomáha zvýšeniu objemu moču. To podporuje predchádzanie vzniku kameňov.
- Ochrana sliznice močového mechúra: Glykosaminoglykány (GAG) prírodné zložky sliznice močového mechúra sú chránené pred baktériami a toxínmi.
Indikácie:
- rozklad struvitových kameňov
- prevencia vzniku kalcium oxalátových kameňov
- prevencia vzniku struvitových kameňov
Kontraindikácie:
- chronické zlyhávanie obličiek, metabolická acidóza
- srdcové zlyhávanie
- vysoký krvný tlak
- gravidné a dojčiace mačky, mačiatka
- užívanie liekov zvyšujúcich kyslosť moču
Doba liečby: 5 až 12 týždňov do rozkladu struvitových kameňov. Preventívne by sa malo v diéte pokračovať ešte ďalších min. 6 mesiacov. Po kompletnom vyliečení (kontrola u veterinára) je možné prejsť na krmivo OBESITY MANAGEMENT alebo SATIETY SUPPORT, ak je Vaša mačka obézna alebo na výrobky NEUTERED Sortiments, ak je mačka kastrovaná a už dosiahla ideálnu hmotnosť.
Ďalšie informácie: Majitelia zvierat by mali choré zvieratá kŕmiť výhradne krmivom URINARY S/O, inak je účinnosť výrobkov znížená.
Zloženie: ryža, hydinová bielkovina (sušená), pšeničný lepok*, kukuričná múka, rastlinná vláknina, kukuričný lepok, minerálne látky, živočíšny tuk, živočíšna bielkovina (hydrolyzovaná), rybí olej, sójový olej, fructo-oligosacharidy, extrakt z nechtíka lekárskeho (bohatý na luteín).
Pridávané nutričné látky: vitamín A (21.500 IU/kg), vitamín D3 (800 IU/kg), železo (35 mg/kg), jód (3,5 mg/kg), meď (11 mg/kg), mangán (46 mg/kg), zinok (134 mg/kg), selén (0,06 mg/kg), síra (0,7%),
látka okysľujúca moč: síran vápenatý (1,3%), konzervačné látky – antioxidanty.
Analytické zložky:
| bielkovina | 34.0 % |
| surový tuk | 11.0 % |
| hrubá vláknina | 7.0 % |
| uhľohydráty | 33.7 % |
| vápnik | 1.0 % |
| fosfor | 0.9 % |
| horčík | 0.06 % |
| chlorid | 2.14 % |
| draslík | 1.0 % |
| meď | 1.5 mg |
| sodík | 1.2 % |
| omega-3 mastné kyseliny | 0.7 % |
| omega-6 mastné kyseliny | 2.56 % |
| taurín | 0.22 % |
| zinok | 17.1 mg |
| vitamín A | 2300.0 IU |
| vitamín E (tokoferol) | 42.0 mg |
| vláknina | 13.0 % |
| EPA / DHA | 0.32 mg |
Sprievodca kŕmením:
| Telesná hmotnosť | Optimálna hmotnosť | Nadváha |
| 2 kg | 36 g | 29 g |
| 3 kg | 48 g | 39 g |
| 4 kg | 59 g | 47 g |
| 5 kg | 69 g | 55 g |
| 6 kg | 79 g | 63 g |
| 7 kg | 88 g | 70 g |
| 8 kg | 97 g | 77 g |
| 9 kg | 105 g | 84 g |
| 10 kg | 113 g | 91 g |
Zabezpečte mačke stály prístup k pitnej vode
Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Výrobný kód, registračné číslo a dátum minimálnej trvanlivosti sú uvedené na obale.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Močové cesty a obličky mačky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 3182550764544 |
| Vaha: | 1.5 Kg |
| Range: | Vet Diet Cat Dry |
| Item number: | 274660 |
| Pieces on pallet: | 108 |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Weight: | 9 cm |
| Weight on pallet: | 195 kg |
| Floor pallet: | 0.5 |
| EAN: | 3182550764544 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka
Hviezdoslavovo námestie 189/7, 811 02 Bratislava
E - mail :spt@royalcaninmail.sk
Telefonický kontakt: +421233000235
| Výrobná spoločnosť : | Royal Canin Czech & Slovak Republics s.r.o., organizačná zložka |
|---|---|
| Adresa : | Hviezdoslavovo námestie 189/7, 811 02 Bratislava |
| E-mail : | spt@royalcaninmail.sk |
Súvisiaci tovar
Podpora imunity, zdravie dýchacích ciest a očí. Podávať priamo alebo do krmiva. Vhodné pre mačatá i dospelé mačky.
Špeciálne vyvinutý doplnok stravy pre podporu a lepšiu kondíciu srsti, zastavuje vypadávanie srsti a pomáha predchádzať svrbeniu. Laveta uľahčuje sezónne...
VetExpert TriDigest 40 tblZloženie: 11.3.1 fosforečnan vápenatý, 2.18.11 sójové bôby Glycine max. (L.) Merr., 7.9.1 koreň sladkého drievka Glycyrrhiza L.,...
Vitamínovo-minerálny prípravok pre psy, mačky, králiky a kožušinové zvieratá. Obsahuje okrem najdôležitejších vitamínov (vrátane vitamínu H) a minerálnych...
VetExpert HemoVet 60 tblZloženie: 9.8.1 produkty z bravčovej krvi (zdroj hem formy železa), 13.6.4 stearan horečnatý. Výživné doplnkové látky(g/kg):...
Kvasnicové tablety s cesnakom pre psy a mačky od 6 týždňov veku. Doplnkové prírodné krmivo vytvorené špeciálne pre psy a mačky. Obsahuje unikátny komplex...
GeriatiVet Cat 60 cpsZloženie: 2.20.1 rafinovaný olej zo zrniečok čiernych ríbezlí (Ribes nigrum L.), 13.2.8 glukozamín zo živočíšnych...
Podobné produkty
Monge VetSolution Urinary Oxalate Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie tvorby oxalátových kameňov. Obsahuje koncentrát...
Dietetické krmivo pre mačky v počiatočnom štádiu chronickej renálnej insuficiencie. Balenie 1,5 kg.
Dietetické vlhké krmivo pre mačky v počiatočnom štádiu chronickej renálnej insuficiencie. Balenie 12 x 85 g.
Kompletné dietetické krmivo pre mačky v prípade akútnej alebo chronickej renálnej insuficiencie. Balenie 2 kg.
Diéta pre dospelé mačky, ktorá rozpúšťa struvitové kamene a predchádza ich ďalšej tvorbe. Balenie 1,5 kg.
Špeciálna diéta pre mačky s chronickým zlyhaním obličiek a anorexiou. Balenie 4 kg.
Špeciálna diéta pre mačky s chronickým zlyhaním obličiek, ktorá stimuluje chuť k jedlu. Balenie 400 g.
Monge VetSolution Urinary Oxalate Feline je kompletné dietetické krmivo pre mačky formulované na zníženie tvorby oxalátových kameňov. Obsahuje koncentrát...
Je kompletné a vyvážené diétne krmivo pre dospelé mačky na podporu správnej funkcie obličiek v prípadoch chronického zlyhania obličiek.
