EXPLORER DOG Žuvacia tyčinka z olivového dreva S
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594202818508 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 20,00 cm |
| Hloubka: | 10,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818508 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
Súvisiaci tovar
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Podobné produkty
Pochúťka pre psy na odstránenie zubného kameňa s chlorofylom pre hojenie a protizápalový účinok. Doplnok ku kŕmnej dávke, 1 ks denne.
Pochúťka pre dospelé psy, ktorá účinne odstraňuje zubný kameň a povlak a má hojivé a protizápalové účinky vďaka chlorofylu.
Polomäkká maškrta na čistenie zubov, ideálny tvar, zabraňuje vzniku povlaku a kameňa, bez pridaného cukru.
Doplnkové krmivo pre psov starších ako 4 mesiace-quinoou a mätou.
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
