FISH4DOGS Maškrty pre psov SUPPORT+ zdravia kĺbov s losos 225 g
Lahodný a zdravý pamlsok zároveň. Pamlsky s kúskami lososa sú v tvare malých rybičiek. Sú vyrobené z lahodných rýb a obsahujú prospešné omega 3 mastné kyseliny. Pochúťky sú obohatené o chondroitín sulfát, aby poskytli podporu pre zdravé kĺby.
Vlastnosti Fish4dogs pochúťok:
- bez obilnín
- s obsahom omega 3 mastných kyselín
- obohatené o chondroitín a glukosamín
Zloženie: lososová múčka 32%, zemiaky, batáty, hrachový škrob, lososový olej 9%, losos 4%, biela ryba, makrela, lososový extrakt, pivovarské kvasnice, rastlinná vláknina, glukosamín sulfát 0,05%, chondroitín sulfát 0,03%
Analytické zloženie: surový proteín 30%, vláknina 15%, obsah tuku 16%, popol 9,5%, omega 3 tuky 1,8%
Dávkovanie:
| Váha psa v kg | Denná dávka ( počet kúskov) |
| 1 - 10 | 1 - 6 |
| 11 - 20 | 6 - 10 |
| 21 - 30 | 10 - 13 |
| 31 - 40 | 13 - 17 |
| 41 - 50 | 17 - 20 |
Výrobca: Fish4Pets Ltd., Ocean House, Rushock Estate, Droitwich road, Rushock, Worcestershire, UK.
Dodávateľ: onborn s.r.o., Podebradská 88/55, 198 00 Praha 9
Balenie:225g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Naturálne maškrty pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 5056008824204 |
| Délka: | 22,50 cm |
| Šířka: | 18,50 cm |
| Hloubka: | 6,00 cm |
| Objem: | 4162,50 cm3 |
| Nomenclature: | 23091051 |
| EAN: | 5056008824204 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fish4Dogs Ltd
2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK
info@fish4dogs.com
| Výrobná spoločnosť : | Fish4Dogs Ltd |
|---|---|
| Adresa : | 2nd Floor, 8-10, Norfolk St, London, WC2R 1JJ, UK |
| E-mail : | info@fish4dogs.com |
Súvisiaci tovar
Clik-R™ Klip je dômyselné a jednoduché zariadenie na výuku základných povelov, ale aj na dotiahnutie.
Pamlskovník - Buďte vždy pripravení trénovať- Pohodlná spona na pripevnenie- Kryt so šnúrkou- Veľkosť: 250ml- Materiál: polyester, neoprénVyrobené: V Číne....
Kliker je pomôcka pre výcvik psa. Keď pes splní správne povel je odmenený kliknutím a dostane maškrtu. Z kvalitného materiálu Rôzne farby S tlačidlom...
Kliker je pomôcka pre výcvik psa. Keď pes splní správne povel je odmenený kliknutím a dostane maškrtu. Z kvalitného materiálu Rôzne farby S tlačidlom...
Výcvik vášho psíka s dobrôtkami funguje najlepšie. Vrecko od značky Curli vám pomôže v tom, mať tieto dobrôtky vždy poruke. Má elegantný dizajn a nezahŕňa...
Výcvikové kvapky s esenciálnym olejom. -Slúži ako účinné lákadlo šteniat na vykonávanie potreby. -Špeciálna vôňa pomáha šteniatku nájsť podložku, kde môže...
Taška na tréning-Praktická taška na tréning s dostatkom miesta na maškrty, kľúče, mobilný telefón a mnoho ďalšieho-Vrecká na zips-Karabína na kľúče vo...
Kovová píšťalka určená pre výcvik psa. Individuálne nastaviteľná...
Trixie Dog Activity je výcviková pomôcka pre psov s otočným pútkom na prst, ktoré umožňuje individuálnu manipuláciu. Akustický signál informuje vášho...
Výcvikový prípravok pre šteňatá. Pravidelným používaním sa šteňa ľahko naučí chodiť...
Kliker je pomôcka pre výcvik psa. Dá sa uchytiť na zápästie pomocou špirálovej slučky. Pokiaľ pes vykoná úlohu správne je odmenený kliknutím, maškrtou. Z...
taštička na pamlskyTaštička na odmeny Kurgo Go Stuff It Treat Bag je ideálna pre prechádzky a tréning vášho psíka.
Podobné produkty
100% králičia koža
Comfy Appetit Pure Natural Snack je rad prírodných snackov...
Bravčová kosť pre dospelé psy - doplnkové krmivo. -100 % prírodná kosť s chutnými kúskami mäsa -Ideálna pre dentálnu...
Prírodná bravčová kosť pre psov, bez prísad a konzervantov. Výborná maškrta a odmena medzi jedlami. Bezpečnostné pokyny dodržiavajte.
Doplnkové krmivo pre psy plnené hovädzím a kuracím bujónom, ideálne ako pochúťka alebo odmena. Balenie obsahuje 40 kusov.
