EXPLORER DOG Žuvací dančí paroh XL tvrdý
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dentálne pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 8594202818454 |
| Délka: | 3,00 cm |
| Šířka: | 20,00 cm |
| Hloubka: | 10,00 cm |
| Objem: | 600,00 cm3 |
| Nomenclature: | 05079000 |
| EAN: | 8594202818454 |
| Dodávateľ: | Jesenského |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Onborn, s.r.o.
Poděbradská 88/55, Praha 9, 198 00
info@onborn.cz
Súvisiaci tovar
Potláča zápach z úst, redukuje zubný kameň a odstraňuje plak. Vhodné pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Morská riasa Ascophyllum Nodosum.
Dental Powder je 100% prírodný, jemne drvený prášok z morskej riasy, ktorý vďaka vysokému obsahu stopových prvkov, polysacharidov a aminokyselín...
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Sušená kelpa na prevenciu tvorby zubného kameňa, pre zdravu srsť a kožu. Určená pre psy a mačky všetkých plemien. Balenie 180 g.
Preparát veľmi účinne pôsobí na zdravie zubov a ďasien psov i mačiek.
Podobné produkty
Fish4Dogs® chrumkavé maškrty, bez obilnín. Lahodné, 100% rybie pochúťky, ktoré pomáhajú podporiť zdravie zubov vášho psa. Majú nízky obsah kalórií....
Pedigree Denta Stix je doplnkové krmivo určené pre mladých (od 4. mesiaca) a dospelých psov stredných plemien s hmotnosťou v dospelosti 10 – 25 kg. Žuvacie...
Doplnkové krmivo pre dospelé psy, bohaté na obilniny a mäso s prídavkom srvátky. Ideálne ako chutná odmena.
Dentálne tyčinky CLUB 4 PAWS účinne pomáhajú udržiavať zdravie ústnej dutiny psov vďaka špeciálnym zložkám, tvaru a textúre, ktoré napomáhajú čisteniu...
Monge Gift Medium – Maxi Dog s kačacím mäsom a mätou piepornou je doplnkové krmivo pre dospelé psy stredných a maxi veľkostí. Bolo špeciálne vyvinuté pre...
Lahodné žuvacie lahôdky pre dospelé psy, ktoré zabavia, podporia zdravie zubov a neobsahujú pridaný cukor ani konzervačné látky.
Monge Gift Mini Dog Salmon with Sage je doplnkové krmivo pre dospelé psy malých plemien. Špeciálne vyvinuté pre pohodu vášho psa vďaka obsahu rastlinnej...
Pochúťka pre dospelé psy, ktorá účinne odstraňuje zubný kameň a povlak a má hojivé a protizápalové účinky vďaka chlorofylu.
