CURLI Vodítko pre psov Vario Comfort Ruby L
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nylonové vodítko pre psa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 7640455193402 |
| Délka: | 5,50 cm |
| Šířka: | 40,00 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 660,00 cm3 |
| Nomenclature: | 42010000 |
| EAN: | 7640455193402 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | curli AG |
|---|---|
| Adresa : | Sonnhaldenstrasse 63c 6331 Hünenberg Switzerland |
| E-mail : | info@mycurli.com |
Súvisiaci tovar
Označovací obojok pre šteniatka.
Obojok z kvalitného neoprénu, vhodný prevažne pre vodné športy. Veľkosť: 34-49 cm, šírka popruhu 2 cm.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Měkký, štýlový.
Textilný obojok pre psov z pevného nylónu s plynule nastaviteľnou dĺžkou. Ideálny na pohodlné a bezpečné prechádzky.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Po celom obvode sú všité reflexné prvky, ktoré zaručujú bezpečný pohyb v tme.
Textilný obojok vyrobený z kvalitného nylonu. Nastaviteľná dĺžka, vhodný pre malé psy. Klasický dizajn, červená farba.
Obojok z kvalitného neoprénu, vhodný prevažne pre vodné športy. Veľkosť: 27 x 37 cm, šírka popruhu 2 cm.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Po celom obvode sú všité reflexné prvky, ktoré zaručujú bezpečný pohyb v tme.
Nylonový obojok pre psov. Po celom obvode sú všité reflexné prvky, ktoré zaručujú bezpečný pohyb v tme. Dostupný v štyroch farebných variantoch (modrá,...
Pevný nylonový obojok s nastaviteľnou dĺžkou pre stredné psy. Klasický dizajn, šírka 2 cm, dĺžka 49 cm, v modrej farbe.
Obojok z kvalitného neoprénu, vhodný prevažne pre vodné športy. Veľkosť: 27 x 37 cm, šírka popruhu 2 cm.
Podobné produkty
Textilné vodítko z pevného nylonu, ideálne pre stredne veľkých psov. Ružové, klasického typu, pásik 2 cm široký, dĺžka 120 cm.
Vodidlo bezpečnostné pre psy. Z kvalitného kovu a plastu Farba červená...
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90205 Textilné vodítko pre psy vyrobené z kvalitného a pevného nylónu. Veľkosť psa: Miniatúrny Materiál: Nylon...
Prepínacie guľaté vodidlo pre psy vyrobené z nylonu.Možno ho pomocou kovového krúžku a karabíny prepnúť na 3 rôzne dĺžky. Reflexné prvky zaistia bezpečné...
Textilné vodítko pre stredných psov, vyrobené z kvalitného nylónu. Klasický pásik, šírka 2 cm, dĺžka 120 cm. Ideálne pre bežné prechádzky.
Textilné vodítko pre psov, vyrobené z kvalitného neoprénu a nylonu.
Textilné vodítko z pevného nylonu, ideálne pre malé psy. Červené páskové prevedenie, šírka 1,5cm, dĺžka 120cm.
Nylonové svietiace bežecké vodítko pre psov s tromi módmi svietenia, ktorý vám uľahčí každú prechádzku nielen za tmy. Zaistí bezpečnosť vášho psíka ako za...
Textilné vodítko pre veľkých psov vyrobené z odolného neoprénu a nylónu. Šírka 2,5cm, dĺžka 120cm. Modré, klasické, bez vzoru.
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90201 Textilné vodítko pre psy vyrobené z kvalitného a pevného nylónu. Veľkosť psa: Miniatúrny Materiál: Nylon...
Textilné vodítko pre psov, vyrobené z kvalitného neoprénu a nylonu.
Umožňí ľahké venčenie dvoch psov Ruffwear Double Track™️ Coupler je adaptér na vodítka, ktorý umožňuje jednoduché.
