CURLI Vodítko pre psov Comfort Pink M
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nylonové vodítko pre psa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 7640144820688 |
| Délka: | 40,00 cm |
| Šířka: | 5,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 660,00 cm3 |
| Nomenclature: | 42010000 |
| EAN: | 7640144820688 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | curli AG |
|---|---|
| Adresa : | Sonnhaldenstrasse 63c 6331 Hünenberg Switzerland |
| E-mail : | info@mycurli.com |
Súvisiaci tovar
Kvalitný neoprénový obojok, ideálny na vodné športy. Veľkosť 45-68 cm, šírka 2,5 cm. Komfort a odolnosť pre aktívnych psov.
Klasický textilný obojok pre malé psy, vyrobený z kvalitného a pevného nylonu. Nastaviteľná dĺžka, fialová farba, šírka 1,5 cm, dĺžka 37 cm.
Textilný obojok z pevného nylonu, nastaviteľná dĺžka, šírka 1cm, dĺžka 30cm. Vhodný pre miniatúrne psy. Farba: červená.
Textilný obojok z pevného nylónu s nastaviteľnou dĺžkou. Vhodný pre veľkých psov. Farba zelená, šírka 2,5cm, dĺžka 68cm.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Měkký, štýlový.
Textilný obojok pre malé psy z kvalitného nylónu, s nastaviteľnou dĺžkou, v čiernej farbe. Komfortný, odolný a klasický dizajn.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Po celom obvode sú všité reflexné prvky, ktoré zaručujú bezpečný pohyb v tme.
Textilný obojok pre psy. Značka: Dog Fantasy –vyrobený z kvalitného a pevného nylónu –dĺžku možno plynule nastaviť Veľkosť psa:...
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Měkký, štýlový.
Obojok z kvalitného neoprénu, vhodný prevažne pre vodné športy. Veľkosť: 27 x 37 cm, šírka popruhu 2 cm.
BeHappy: Veľký rozsah nastavenia; mäkký, bez odierania; vystužený prešívaním; silné zapínanie na karabínku; farebný dizajn; ľahko...
Nylonový obojok s nášivkou a bezpečnostným zámkom. Veľkosť: 16-22 cm, šírka popruhu 1 cm.
Podobné produkty
Textilné vodítko z pevného nylónu pre stredné psy. Klasický dizajn, modrá farba, bez vzoru. Šírka 2 cm, dĺžka 120 cm.
Rýchloschnúce vodítko z neoprénu, veľmi komfortné na držanie. Perfektné pre každodenné prechádzky, veľkosť: 120 cm.
Textilné vodítko pre psov, vyrobené z kvalitného neoprénu a nylonu.
Prepínacie guľaté vodidlo pre psy vyrobené z nylonu.Možno ho pomocou kovového krúžku a karabíny prepnúť na 3 rôzne dĺžky. Reflexné prvky zaistia bezpečné...
Umožňí ľahké venčenie dvoch psov Ruffwear Double Track™️ Coupler je adaptér na vodítka, ktorý umožňuje jednoduché.
Textilné vodítko z kvalitného nylonu, ideálne pre stredné psy. Klasický pás s dĺžkou 120 cm a šírkou 2 cm vo fialovej farbe.
Textilné vodítko pre stredné psy z kvalitného neoprénu a nylonu, modrej farby, dĺžka 120 cm, šírka pásku 2 cm, ideálne na prechádzky.
Povrazové vodítko pre psov, vyrobené zo 100% bavlny, je odolné a ideálne na každodenné prechádzky aj aktívne hry vonku.
Textilné vodítko pre miniatúrne psy, vyrobené z odolného nylonu.
Textilné vodítko z kvalitného nylónu pre miniatúrne psy. Zelené, klasické, veľkosť XS. Šírka pásku 1cm, dĺžka 120cm. Ideálne na prechádzky.
Textilné vodítko pre veľkých psov vyrobené z odolného neoprénu a nylónu. Šírka 2,5cm, dĺžka 120cm. Modré, klasické, bez vzoru.
