CURLI Vodítko pre psov Basic Brown L 140x2 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nylonové vodítko pre psa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 7640144821074 |
| Délka: | 30,00 cm |
| Šířka: | 5,50 cm |
| Hloubka: | 3,00 cm |
| Objem: | 495,00 cm3 |
| Nomenclature: | 42010000 |
| EAN: | 7640144821074 |
| Dodávateľ: | Ags92 |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | curli AG |
|---|---|
| Adresa : | Sonnhaldenstrasse 63c 6331 Hünenberg Switzerland |
| E-mail : | info@mycurli.com |
Súvisiaci tovar
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Měkký, štýlový.
: znižuje riziko úteku vášho psa; pomáha znižovať riziko úteku psa; - pomáha znižovať ťahanie za vodítko; veľký rozsah nastavenia; mäkký, nespôsobuje...
Klasický nylonový obojok pre stredne veľké psy. Nastaviteľná dĺžka a pevný materiál zaručujú pohodlie a bezpečnosť. Rozmery M, ružová farba.
Textilný obojok pre malých psov z kvalitného nylonu. Plynule nastaviteľná dĺžka, šírka 1 cm, dĺžka 30 cm, červená farba.
Textilný obojok vyrobený z kvalitného nylonu. Nastaviteľná dĺžka, vhodný pre malé psy. Klasický dizajn, červená farba.
Textilný obojok pre veľkých a obrovských psov, vyrobený z pevného nylónu. Plynule nastaviteľný, zelená farba, šírka 2,5 cm, dĺžka 68 cm.
Špecifikácie výrobku: Typ: obojok Výrobca: amiplay Series: Samba Model: nastaviteľný Veľkosť:...
Značka: Dog Fantasy Katalógové číslo: 0904-90181 Textilný obojok pre psy. –vyrobený z kvalitného a pevného nylónu –dĺžku možno plynule nastaviť...
Nylonový obojok pre psov. Po celom obvode sú všité reflexné prvky, ktoré zaručujú bezpečný pohyb v tme. Dostupný v štyroch farebných variantoch (modrá,...
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Po celom obvode sú všité reflexné prvky, ktoré zaručujú bezpečný pohyb v tme.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Měkký, štýlový.
Obojok z vysoko kvalitného nylonového materiálu. Měkký, štýlový.
Podobné produkty
Nastaviteľná rozdvojka pre 2 psy, vyrobená z nylonu. ...
Textilné vodítko pre stredné psy z kvalitného neoprénu a nylonu, modrej farby, dĺžka 120 cm, šírka pásku 2 cm, ideálne na prechádzky.
Pevné nylonové vodítko, ideálne pre miniatúrne psy. Má červený pás s šírkou 1 cm a dĺžkou 120 cm. Jednoduché a štýlové.
Kvalitné textilné vodítko z pevného nylonu pre stredných psov. Šírka 2 cm, dĺžka 120 cm. Ideálne na denné prechádzky.
Elegantné čierne povrazové vodítko pre psov, vyrobené z odolného materiálu, ideálne pre každodenné prechádzky a tréningy.
Kvalitné nylonové klasické vodítko pre miniatúrne psy, šírka 1 cm, dĺžka 120 cm, fialová farba. Ideálne pre bezpečné prechádzky.
Akronymný textilný pás vhodný pre veľkých psov, vyrobený z kvalitného a pevného nylonu. Červený klasický model s rozmermi 2,5 cm x 120 cm.
Textilné vodítko pre stredných psov, vyrobené z kvalitného nylónu. Klasický pásik, šírka 2 cm, dĺžka 120 cm. Ideálne pre bežné prechádzky.
Silné, ľahké psie spojenie Vodítko pre psov Ruffwear Front Range Lead kombinuje silné spojenie s elegantným dizajnom.
Stopovacie vodítko je skvelé pre nácvik privolávania aj pravidelné vycházky.
Rýchloschnúce vodítko z neoprénu, 120 cm dlhé a 2 cm široké. Ponúka veľmi komfortné držanie, ideálne na prechádzky so psom.
