Calibra VD Dog Gastrointestinal & Pancreas Low fat 2kg

Neohodnotené
Značka: Calibra
Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že: Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom Budete pravidelne absolvovať kontroly...
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2026
Kód: 7886
19,21 € / ks Jednotková cena: 9,61 € / 1 kg
Calibra VD Dog Gastrointestinal & Pancreas Low fat 2kg
Neohodnotené
Značka: Calibra

Calibra VD Dog Gastrointestinal & Pancreas Low fat 2kg

Vložením veterinárneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že:

  1. Ste sa pred začatím kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom
  2. Budete pravidelne absolvovať kontroly u veterinárneho lekára
  3. V prípade zhoršenia zdravotného stavu Vášho psa okamžite navštívite veterinárneho lekára

Účel použitia:  Zníženie porúch črevného vstrebávania. Kompenzácia tráviacich porúch, exokrinná pankreatická nedostatočnosť. Podpora metabolizmu lipidov v prípade hyperlipidémie

Krmivo s nízkym obsahom tuku Calibra VD Dog Gastrointestinal & Pancreas Low Fat obsahuje komplex zložiek INTESTINAL MICROBIOME COMPLEX na podporu funkcie obličiek a kardiovaskulárneho systému. Upravená kvasinková kultúra, FOS, ß-glukány a MOS v podobe probiotík sa postarajú o správnu funkčnosť črevnej mikroflóry. Paraprobiotiká sú zastúpené prítomnosťou laktobacilomLactobacillus helveticus, ktorý bráni rastu hnilobných a patogénnych mikroorganizmov v tele. Detoxikačné účinky krmiva podporujú obsiahnuté fulvokyseliny.

Zloženie: ryža (45 %), lososový proteín (20 %), hydrolyzovaný lososový proteín (12 %), hrachový proteín, sušená jablčná dužina, lososový olej (3 %), hydrolyzovaná lososová šťava (2 %), vajcia (2 %), lignocelulóza (1 %), ošetrená kvasinková kultúra  (1 %), hrachová múka, kyselina fulvová (0,5 %), sušené riasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), frukto-oligosacharidy (220 mg/kg), β-glukány (200 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), Yucca schidigera (150 mg/kg), Lactobacillus helveticus HA – 122 deaktivovaný (15×109 buniek/kg).

Analytické zložky: hrubý proteín 26 %, hrubý tuk 8 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popol 5,5 %, vlhkosť 10 %, celkový obsah cukrov (ako extrakty neobsahujúce dusík [NFE]) 51 %, omega-3 mastné kyseliny 1 %, omega-6 mastné kyseliny 1,2 %, vápnik 1 %, fosfor 0,7 %, sodík 0,4 %, horčík 0,09 %, draslík 0,7 %

Nutričné aditíva v 1 kg: vitamín A (3a672a) 20 000 IU, vitamín D3 (3a671) 1 000 IU, vitamín E (3a700) 600 mg, cholínchlorid (3a890) 2 000 mg, biotín (3a880) 2,2 mg, niacínamid (3a315) 80 mg, D-pantotenát vápenatý (3a841) 25 mg, zinok (3b612) 132 mg, železo (3b107) 55 mg, mangán (3b505) 66 mg, jodid draselný (3b201) 3,5 mg, meď (3b407) 4 mg, selén (3b810) 0,2 mg, L-karnitín (3a910) 350 mg, taurín (3a370) 2 000 mg

Obsahuje antioxidanty schválené EÚ: tokoferolové extrakty z rastlinného oleja (1b306(i)), askorbyl palmitát (1b304).

Metabolizovateľná energia: 3 485 kcal/kg

Váha dospelého psa (kg)

2

5

10

15

20

25

30

40

50

60

70

80

Denná dávka (g)

45

90

150

210

260

310

360

440

520

590

660

730

 

Kŕmny návod: Kompletné dietetické krmivo pre psy. Nízky obsah tuku. Vysokostráviteľné krmivo so zvýšeným obsahom sodíka a draslíka. Pred použitím alebo pred predĺžením času použitia sa odporúča vyžiadať si stanovisko veterinárneho lekára.

Odporúčaná dĺžka kompenzácie maldigescie: prvýkrát do 12 týždňov a pri chronickej pankreatickej nedostatočnosti celoživotne.

Na zníženie porúch črevného vstrebávania: do 12 týždňov.

Na podporu metabolizmu lipidov prvýkrát do 2 mesiacov. Krmivo podávajte suché alebo mierne navlhčené. Pes musí mať neustály prístup k čistej a čerstvej vode. Odporúčaná denná dávka je uvedená v kŕmnej tabuľke a mala by sa prispôsobiť aktuálnemu stavu.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Dodatočné parametre

Kategória: Tráviaci aparát psa
Hmotnosť: 2.1 kg
EAN: 8595706702980
EAN: 8595706702980
Dodávateľ: Krmiva.sk

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Vafo Praha s.r.o.

Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika

info@vafo.cz

Výrobná spoločnosť : Vafo Praha s.r.o.
Adresa : Chrášťany 32, 252 19 Rudná u Prahy, Česká republika
E-mail : info@vafo.cz

Podobné produkty

Hills Diet dog i d Digestive Care Chicken Vegetable stew konzerva pre psy 156 g 052742039336
2,77 €
Jednotková cena: 17,76 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktorí trpia tráviacimi ťažkosťami. Balenie 156g.

Kód: 9987
dcdc 2
29 €
Jednotková cena: 14,50 € / 1 kg

Veterinárna rada krmív na báze morčacieho mäsa a sladkých zemiakov určená ako podporná liečba pri poruchách trávenia, pozápalových stavoch a v...

Kód: 5437
royal canin adult medium dog kompletne granule pre dospelych psov strednych velkosti 111
23,30 €
Jednotková cena: 5,83 € / 1 kg

Granule pre dospelých psov stredných plemien do 25 kg s citlivým trávením a citlivou kožou. Balenie 4 kg.

Kód: 11967
MONGE VetSolution Dog Gastrointestinal 400g vlhké diétne krmivo pre psov na zníženie akútnych porúch črevného vstrebávania
2,62 €
Jednotková cena: 6,55 € / 1 kg

MONGE VETSOLUTION CANINE GASTROINTESTINAL je kompletné diétne krmivo pre psov, špeciálne vyvinuté na kompenzáciu porúch trávenia a zníženie črevných...

Kód: COBBYS70082006
Royal Canin VCN Adult small dog pre dospele psy 4 kg 3182550760232
28 €
Jednotková cena: 7 € / 1 kg

Dietetické krmivo pre psov do 10 kg s kožnými problémami a citlivým trávením. Balenie 4 kg.

Kód: 11959
OBC019700 1606468031
22,90 €
25,99 € (–11 %)
Jednotková cena: 11,45 € / 1 kg

Prémiové krmivo z kuracieho mäsa s ryžou, obohatené o ovos, repnú dužinu a ľanové semiačka, ideálne pre zdravý rast a energiu.

Kód: PHARMAOBC019700
OBC022342 1653913860
6,08 €
Jednotková cena: 1,43 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktorí majú problémy s vyprázdňovaním. Balenie 12x354 g.

Kód: 9791
farmina vet life dog gastrointestinal granule pre psy 12 kg 8010276025432
76,95 €
92,99 € (–17 %)
Jednotková cena: 6,41 € / 1 kg

Kompletné dietetické krmivo pre psov s akútnymi poruchami tráviaceho traktu a pankreasu. Balenie 12 kg.

Kód: 10119
Hills Diet Gastrointestinal Biome AB Kura Zelenina konzerva pre psy 354 g 052742037950
6,08 €
Jednotková cena: 17,18 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktorí majú problémy s vyprázdňovaním. Balenie 354 g.

Kód: 10351
OBC022410 1655204722
3,05 €
Jednotková cena: 15,25 € / 1 kg

Krmivo pre psov ochutené kuraťom a zeleninou a s nízkym obsahom tuku je vysoko stráviteľné kompletné dietetické krmivo

Kód: PHARMAOBC022410
royal canin vhn dog adult gastro intestinal low fat pre psy 1500 g 3182550771153
13,30 €
Jednotková cena: 8,87 € / 1 kg

Dietetické krmivo s nízkym obsahom tuku určené psom, ktorí majú sklon k nadváhe. Balenie 1,5 kg.

Kód: 11944
Royal Canin VHN dog gastrointestinal konzerva pre psy 200 g 9003579311998
1,90 €
Jednotková cena: 9,50 € / 1 kg

Dietetické vlhké krmivo pre psov, ktoré zlepšuje trávenie, pôsobí proti hnačkám a kolitídam. Balenie 200 g.

Kód: 11849
OBC025438 1730302680
2,30 €
Jednotková cena: 11,79 € / 1 kg

Kompletné diétne krmivo pre šteňatá a dospelé psy, určené na zníženie intolerancie na určité zložky a živiny. Krmivo s hydrolyzovanými zdrojmi bielkovín a...

Kód: PHARMAOBC025438
OBC022377 1686136533
70,74 €
83,03 € (–14 %)
Jednotková cena: 5,90 € / 1 kg

kompletné diétne krmivo pre psy každého veku(ALS pre šteňatá aj dosp) na zníženie akútnych črevných porúch vstrebávania, na kompenzáciu tráviacich porúch a...

Kód: PHARMAOBC022377
4Vets NATURAL VETERINARY EXCLUSIVE GASTRO INTESTINAL 185g pre psov pri ochoreniach tráviaceho traktu
3,10 €
Jednotková cena: 16,76 € / 1 kg

Bezobilné, kompletné diétne krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s poruchou, alebo ochorením tráviaceho traktu. Krmivo je určené pre jedince s...

Kód: COBBYS40488
OBC021827 1646036696
100,20 €
Jednotková cena: 10,02 € / 1 kg

Výživa pre psy s tráviacimi problémami s obsahom kuracej a morčacej múčky, pivovarskej ryže a obilnín. Ideálne pre citlivé žalúdky.

Kód: PHARMAOBC021827